Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nikopanija1

Aktivan Član
28.03.2014
104
315
63
@nikopanija1 Sta je to stvarno auto sorta? 8 tjedana stare a jos nisu formirale cvijetove.. ili ja ne vidim dobro?

Ni meni nije bas jasno, do sada bi vec trebalo uveliko da cvetaju a cveta samo ova u sredini i to nekih desetak dana (mozda se ne vidi dobro zbog svetla). Semenke nisu kupljene nego sam ih dobio na poklon, decko koji mi ih je dao je kupio ACS seme i jedna biljka mu je (verovatno od stresa) postala hermic pa je oplodila samu sebe i to su te menke. E sad, na sve tri biljke sam uradio supertoping a kazu da taj trening kod autosa produzuje vegetaciju i ja mislim da se upravo to dogodilo ali i sve sa tim, opet predugo traje vegetacija... Imale su od pocetka neki stres, valjda sam ih previse zalivao u startu pa ih je i to malo usporilo i kada se sve sabere mislim da su to razlozi za ovako dugu vegetaciju. Meni licno to odgovara jer su bile dosta male prve 2-3 nedlje i da su tada procvetale prinos bi mi bio minimalan, ovako su solidno narasle pa kad rese da krenu sa cvetanjem bar da bude nesto od toga :D
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
@nikopanija1,počni ih tretirat kao foto i stavi ih na 12/12,vegetirale su dovoljno,za svaki slučaj da ti ne prerastu box :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310