Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Eto..
Necu a i ne smijem to sto sam osiso osiso sam ima sad svjetla dovoljno za svaki hed :)
Juju, kakvo neznanje :upiii:. I pokušavaju ti skrenut pažnju na temu o ulozi lista i opet bubneš takvu glupost. Hedovi apsorbiraju svijetlost preko listova, nema listova = nema hedova. Glavnu ulogu u fotosintezi bilja igra list, nema lista = nema fotosinteze = nema kraja. Možda ti je sad malko jasnije na koji način funkcionira biljni svijet.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Zdravo drustvo,evo i ja da se uclanim u club.Ovo je je jedna moja stara slika iz nekog starog growa od prilike godinu u nazad,postavio sam slike snamerom da pokazem novim clanovima i mladim growerima kako je sve moguce i da sa malo paznje i ljubavi nase cure mogu mnogo srece i radosti da pruze.Ovoje je inace POLUPLOID cvet,sto znaci da se od jednog cveta dobija dupli cvet onako prosto receno.Inace poliploidija je numerička aberacija pri kojoj dolazi do uvećanja broja ukupnih garnitura hromozoma. Ako se u telesnoj ćeliji nalazi više od dve, a u polnoj više od jedne garniture hromozoma onda su takve ćelije poliploidne..Inace strajn je bio sour disel i slikano je negde cinimi se u 30-tom danu cvetanja da sad nepretrazujem dnevnik svakog ko bude zanimalo moze da pogleda u mom dnevniku,tada sam dobio enornu kolicinu i ja sam se prijatno iznenadio i nisam mogao da verujem ni ja sam.Tako da moji drugari cannabis je jedna biljka koja stvarno ostavlja bez daha tako da ja i dan danas kada otvorim box uvek me obuzme sreca i radost,znaci osecaj zbog koga sve ovo i radim... 11216318_798677353573628_1495479316_n.jpg
11259014_807737379334292_1345813536_n.jpg