Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
brate gospodjo, haha! dve pizduljice iz semenki iz keta dobrog unka, 37.dana vege i na slici 66.dan cvetanja. lampa 90w led (10 blue, 80 red) i dve neonke cool white od 18w, koje su u boksu cisto da se bolje vidi unutra. skidam veceras, iako bi mogle budu jos, al putujem pa taman da se osuse dok se vratim.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
natura je napisao(la):
brate gospodjo, haha! dve pizduljice iz semenki iz keta dobrog unka, 37.dana vege i na slici 66.dan cvetanja. lampa 90w led (10 blue, 80 red) i dve neonke cool white od 18w, koje su u boksu cisto da se bolje vidi unutra. skidam veceras, iako bi mogle budu jos, al putujem pa taman da se osuse dok se vratim.

Jako lepo za toliko malo w.
Ufo? Proizvodjac?
Izvini ali jako lepo izgleda pratim vec neko vreme led, nikakvih problema mag/cink nisi imala.
Ako moze slika jedna macro ;))

Uzivaj u berbi.

Moz i posle puta da odgovoris ako hoces ;))
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ufo sa dealextreme. nije lose za tako malo vatazu, ali definitvno nije ono sto obecavaju, jer kao prvo lampa na optimalnoj visini ne pokriva ni ceo boks, koji je jedva pola kvadrata, tako da sledeci put idem samo sa jednom devojcicom. nikakvih problema nisam imala, zemlja iz baste i neka nasumicna gnojiva, malo koprive, malo melase i izgurali smo bez i jedne tackice na ijednom listu kroz ceo period.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Lagano se razbija mit o LEDicama.... Sve vise po netu vidjam slicne grow-ove ili DIY panele s LEDicama. Svaka cast natura!!
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
sori kaj te mučim ali ovako uopće nemogu percipirat koliko je to veliko...ako te ne bude tlaka da staviš upaljač ili nešto za usporedbu......ali svejedno super to zgleda :)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
na shljaki sam, ovo su slike od pre tri dana, sad su u mraku i kao sto rekoh veceras berba. visina od zemlje ti je nekih 40cm, ne vise, obe su topirane i lstirane, a vege nije bila duga. drugi put cu biti pametnija.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: $DoLaR$

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
natura je napisao(la):
ufo sa dealextreme. nije lose za tako malo vatazu, ali definitvno nije ono sto obecavaju, jer kao prvo lampa na optimalnoj visini ne pokriva ni ceo boks, koji je jedva pola kvadrata, tako da sledeci put idem samo sa jednom devojcicom. nikakvih problema nisam imala, zemlja iz baste i neka nasumicna gnojiva, malo koprive, malo melase i izgurali smo bez i jedne tackice na ijednom listu kroz ceo period.

Vidjao sam po netu da kombinuju sa CLF-kama ili cak sa neonkama.
Mozda da ubacis u svaki cosak jednu za cvetanje i ostavis dve biljke. Ili barem dve.
Tako bi se i urod povecao i to dosta, ako ti temperatura dozvoljava.
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
hvala, razmisljala sam i u tom smeru, prosirenje boksa i jos neki izvor svetlosti, jer ove niske vataze su za k., cekas toliko, da bi izvukao jos uvek sitan maksimum. bitno je kolko suvog ce izadje, to cu javim.
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
7dana od uplate stiglo :)
125g masa pošiljke pa sam imao noja i 2 dana skupljao snagu za ić pokupit to >.<
Ispalo sve 5 fala bogu.

01.jpg

02.jpg