Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
evo nove dvije su pale za bolje sutra svih nas vutroljubaca hehehee
LIJEVA MAZAR-DESNA BLUBERY.....
S time da mi se ta blubery oplodila sama sebe....
eto nesto pricao sa Hazeri da je stres zbog temp i da se to desi,tako da ako necete sjemenke OPREZ 20161120_144905.jpg 20161120_145529.jpg 20161120_144809.jpg
 

Prilozi

  • 20161120_134811.jpg
    20161120_134811.jpg
    102,8 KB · Pregleda: 7
  • 20161120_145602.jpg
    20161120_145602.jpg
    87,7 KB · Pregleda: 7
  • 20161120_145612.jpg
    20161120_145612.jpg
    111,9 KB · Pregleda: 8

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
Blueberry Ghost OG by Original Sensible Seeds

zaista vrlo dobar strain..za mene pomalo prejak sa THC-om ,ali odlichan za bolove..ugodna aroma sa gotovo barshunastim blagim vochnim notama i laganim vanilla aftertasetom..ima preogromne -prostim okom vidljive trihome.izgleda kao posut biserima...
shto se samog uzgoja tiche..u startu je bio problem..mislila sam da mu neshto smeta u zemlji...jer je krenuo sa kandjicama prije dodavanja ikakvog gnojiva..kasnije se pokazalo da jednostavno ima takav list..3tjedna vege su mu sasvim dovoljna..i pristojne je rezultate dao bez ikakvog treninga. u prvom tjednu kreche stretch ali tu i staje..tako dase dosta lako hendla ..cvjetanje = 60-64 dana ( sa time da ih uvijek ostavim neshto dulje..tako da bi se ova sorta mogla skidati i negdje oko 58.dana ) . ima odlichan odnos cvijet:list..i,na kraju,zahvaljujuchi tim ljubichastim tonovima i ogromnim trihomima..djeluje fakat predivno..a kada se tome doda ugodna aroma i miris..dobijamo finu kombinaciju koja odaje kvalitetu ,-
( radila sam ga u sklopu testiranja za tog breedera..uz njihov black gum ,black destroyer i CBD LemonAid...Blueberry Ghost OG je radjen prije nego su ga pustili na trzhishte i u toj fazi je testiran bez ikakve intervencije-treninga...dok se ,npr. Black Gum pokazao izvrsnim na LST-u -koji mu je povechao prinos za nekih 30% u prosjeku..ali to je vech druga pricha.)
 

Prilozi

  • bberryGjostOG.jpg
    bberryGjostOG.jpg
    385,2 KB · Pregleda: 50
  • bberryGhostOG..jpg
    bberryGhostOG..jpg
    313,5 KB · Pregleda: 49

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
#katana Mod On
Medical Mass i domachica balerina. Napredujemo :)



Stojte mi dobro i veselo :D

Medical Mass je tochno onakav kakvoga se i ja sjecham.. royal queen seeds su se fino podigli kao kompanija..strainovi su im sve ujednacheniji..jedino ostaje problem neshto loshije klijavosti ,dodushe samo sa pojedinim strainovima -tochnije -kod nekih sativa njihovih sam primjetila to..nisam ih puno radila..ali ako od 3-4 straina bas svi imaju neshto loshiju klijavost od indica...hmm..
nego..na stranu to..medical mass je zaista onakav kakvim su ga i opisali..jedino shto mislim kako nema bash toliko CBD-a...ali je i dalje odlichna CBD sorta+ fino smolast..

( i da..josh jedna stvar..neshto sam kao nachula da ne vuche CBD liniju iz juanite..vech da su se ipak posluzhili CBD Crew genetikom kod ove sorte...chemu ide u prilog i izgled biljke..jer..sve one koje su radili sa CBD sativama koje su izashle iz reggea seeds khinje..jednostavno nemaju ovako robusnu gradju+ i puuuuno vishe vuku na sative...+ medical mass uzhasno podsjecha na barneyev CBD Critica Cure..koji je radjensa CBD Crew genetikom..kada kazhem podsjecha, ne mislim iskljuchivo na izgled..dapache..iako su izgledom gotovo identichne...slichnost je josh i vecha u mirisima ( profil terpena..a nebi trebalo biti tako ako je ova sa juanitom x critical m. izvuchena..jer je barneyev izvuchen sa cbd i critical kush ) + po samoj snazi-omjeru thc:cbd su gotovo identichne..

sve to na stranu...medical mass je vrlo dobra high cbd sorta ...( + bila je neshto jeftinija od ovih drugih CBD criticala = za manje novaca dobijete praktichki isto stvar...a RQS svo vrijeme i igra na tu shemu...i..svaka im chast na tome..spushtaju cijenu a ne kompromitiraju kvalitetu toliko...)