Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
gledam ove vase cure od Dinafema i izgledaju fenomenalno,skoro ko NL or RQS :D

dinafem ima stvarno cini mi se odlicne biljoze cak i automaike,pa gledam mozda nesto od njih uzeti,Moby Dick ili Critical+ ili neka teška indica,samo mi indica sorte odgovaraju pa ako tko ima kakvu ideaju ili prijedlog su dobrodošli :)

prva power plant 2 komada a ostale slike su NL (jedna biljoza) ispunile su ocekivanja a Power Plant je oduševio.
 

Prilozi

  • IMG_0323.JPG
    IMG_0323.JPG
    204,5 KB · Pregleda: 56
  • IMG_0324.JPG
    IMG_0324.JPG
    132,7 KB · Pregleda: 58
  • IMG_0325.JPG
    IMG_0325.JPG
    182,6 KB · Pregleda: 60
  • IMG_0327.JPG
    IMG_0327.JPG
    135,6 KB · Pregleda: 59
  • IMG_0326.JPG
    IMG_0326.JPG
    150,4 KB · Pregleda: 56
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Sa BioBizzom sam u globalu zadovoljan, samo treba kod prebacivanja na cvjetanje umjesto 1 ml Growa ili Fish Mixa pojacati dozu na barem 2 -2.5 ml (ili cak i 3 ml) po litri iducih 2 i pol tjedna da ne dodje do zucenja listova (nedostatak dusika) i poslije vratiti na 1 ml. Ostalo sve po tablici BioBizza.

Za rootpoucheve ti ne mogu konkretno reci jesam li zadovoljan ili ne jer mi je ovo prvi grow (to znas, al da napisem za druge hehe), a do sada nista drugo nisam koristio, ali nacelno mi se cine skroz okej.
Dobro je kod njih kada zalijevam vidim tocno gdje se zemlja namocila jer se vidi po mokroj tkanini, pa ako skuzim da mi je jos negdje suho, dolijem jos vode na to mjesto.

P.S.
Na fotkama se ne vidi, ali na ovim manjim biljkama ispod lisca je sve puno cvjetova, sto znaci da Hans prodire prilicno duboko.
 
Poslednja izmena:

PleromaBythos

Aktivan Član
23.03.2016
208
634
93
ma sad sam opet prevrtio dnevnike.. skuzio sam da sam pratio ovaj drugi.. a koliko ih ima tko ce sve popamtiti.. Ma grow ti je skolski oba dva/tri sto su dokumentirani.. oprema strava, a o groweru necemo ni govoriti.. uz to i jako svjetlo a sve se i vidi na kraju.. Sve lijepo, zdravo, puno, jako, mocno!! Nije mi bilo jasno od kud ih vadis vise...hehe! Super u svakom slucaju.. ;)
@Sensi Star Svake pohvale za ove tvoje Nuklearne bojne glave.. odlicno! ;)