Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
DJFlyHigh je napisao(la):
fora je kad imas dominant sativu i indiku u boxu :) gledat razlike i sve, i stvarno jeb*no...
nego reci ti meni pod kojim lampama ih drzis u kolikom boxu... cini mi se koda imaju premalo svjetla... mogo bi to nadogradit jos :smoke18:
i ja bi ti preporucio, kad vec imas malo veci box da uzmes hps. a ne se zajebavat sa cfl ... a ako oces bas cfl.. sklepaj neki pc ili manji box i rokaj 1 ili 2 biljke...

peace out !

a jbg. struja i to štednja,pa ovak rastu ispod 8xcfl 23w 2500k i dvije neonke od 120cm po 36w one floura il kak već baš za bilje sa samo crvenim i plavim spektrom,tu su najviše zbog plavog spektra,e sad dobro si uvido za svijetlo jer i ja sam pomislio na manjak svijetlosti pa sam zato kupio još 4 cfl-ke prije 4 dana i ubacio ih pa bi se tek trebala vidjet razlika box je v60xd130xš40,gledam da su "sljepljene" na lampe tak du ču u naredna dva tri tj.,nadam se, vidjet nekog pomaka...zemlja je terra magma......

p.s. bez ismijavanja mojih neonki molim....:ludak
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nemam neka iskustva sa cfl i tim neonakama. ali mislim da su ti neonke samo za vege ....
znaci osam komada cfl xD i neki cudan box... nadam se da lst radis i ajd onda sretno sa tim novim upgrejdom...
ali opet.. hps ti trosi 1 i pol kunu u vege svaki dan, a 2 u cvjetanju... nije to toliko skuplje da nemozes growat pod hps. ja pricam jos o 250w....
ti bi mogo skratit taj box na pola, stavit hps, sredit ventilaciju,i eto ... jedna lampa , 70 ili 110w... jaca, sve fino i dovolno svjetla... ali neznam to je moja ideja da bi ti bilo tako bolje... ti vidi oces pod cfl ili hps...
mozes odradit ovaj pod cfl kako ide pa vidi sljedeci... imas pod dnevnike uzgoja svakakvih boxova i izuma tako da ce ti past neka ideja sigurno!


peace out !
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Lepo je to caspe, a sta si sadio, ne bi bilo na odmet da si stavio u naslov posta koja je vrsta u pitanju... strpljivo pa muzi
@Power - mod, odlicne fotke radis
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.797
233
34
PinkFrojd je napisao(la):
Lepo je to caspe, a sta si sadio, ne bi bilo na odmet da si stavio u naslov posta koja je vrsta u pitanju... strpljivo pa muzi
@Power - mod, odlicne fotke radis
sve su atomatici, 3x easyryder(lowryder #2 x ak 47) 3x ak48 i 3x super critical auto od green housa od koje je jedna nije ni nikla, GHS se opet pokazao lošim jer su te dvije najkržljavije od svih 8 biljaka, a sve imaju jednake uvjete
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
caspe je napisao(la):
sve su atomatici, 3x easyryder(lowryder #2 x ak 47) 3x ak48 i 3x super critical auto od green housa od koje je jedna nije ni nikla, GHS se opet pokazao lošim jer su te dvije najkržljavije od svih 8 biljaka, a sve imaju jednake uvjete
Nešto me zanimaju automatici u zadnje vrijeme... ali za outdoora. Jednu ili dvije bi 'bacio' krajem četvrtog, čisto da vidim na šta će to ispasti u prirodi... Ali se ne mogu odlučiti za sortu. Pa ako ti nije teško probaj na kraju growa napisati koliko je suhe materije bilo i koliko ti je čitav proces (od klijanja od branja) trajao... A i potencija kakva je naravno :D
... Ako neko ima prijedlog za auto-autdora nek mi javi ... Kriterij je da bude što potentnija. Nije mi vrijeme cvjetanja toliko bitno, ali bi zanimljivo bilo da bude neki kratki a potentni automatik, a ne ove nove fore gdje im je čitav proces samo malo kraći od regularne biljke :D - i narastu skoro 2 m xD
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Gewind je napisao(la):
Nešto me zanimaju automatici u zadnje vrijeme... ali za outdoora. Jednu ili dvije bi 'bacio' krajem četvrtog, čisto da vidim na šta će to ispasti u prirodi...

Bilo bi super kad bi na to isto mjesto gdje planiraš "baciti" krajem četvrtog, bacio i jednu turu oko solsticija, tj. x dana prije 21.6. gdje je x = broj dana kolko automatiku treba/2. Tom teoretskom broju koliko piše da automatiku "treba" mogli bi dodati još jedno 10 dana zbog pretjerivanja breedera.

Mislimda bi to bio poučan eksperiment, teoretski bi u tom periodu oko solsticija biljka dobila najviše sunca u godini.
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.797
233
34
SLO-Era je napisao(la):
Tropico dobro zboris-Greenhouse za mene nista s nicim. Jedino se dobro reklamiraju!
DA da jedino im reklamu moram priznat, al se nisu u praksi pokazali nešto
Gewind je napisao(la):
Nešto me zanimaju automatici u zadnje vrijeme... ali za outdoora. Jednu ili dvije bi 'bacio' krajem četvrtog, čisto da vidim na šta će to ispasti u prirodi... Ali se ne mogu odlučiti za sortu. Pa ako ti nije teško probaj na kraju growa napisati koliko je suhe materije bilo i koliko ti je čitav proces (od klijanja od branja) trajao... A i potencija kakva je naravno :D
... Ako neko ima prijedlog za auto-autdora nek mi javi ... Kriterij je da bude što potentnija. Nije mi vrijeme cvjetanja toliko bitno, ali bi zanimljivo bilo da bude neki kratki a potentni automatik, a ne ove nove fore gdje im je čitav proces samo malo kraći od regularne biljke :D - i narastu skoro 2 m xD

Hocu stavit cu ode rezime na kraju, ja se nadam da ce prvog tjedna veljače ic na sušnje... al vidit cemo sta trihomi kažu
 
14.01.2013
48
217
0
45
Noord Holland
SLO-Era je napisao(la):
Tropico dobro zboris-Greenhouse za mene nista s nicim. Jedino se dobro reklamiraju!

Ja isto baš ne gotivim Arjanov king of cannabis ego trip,ali...moram priznati da sam i u svojoj i u tuđoj bašči viđao a bome i pušio izuzetne primjerke njihovog WW u više navrata...
 
29.09.2012
31
9
8
je sensi, skup ko sunce a nisam baš imao sreće zasad, od sveukupno 9 menki, mislim da 4 nije ni proklijalo, 4 mužjaka i ova ljepotica. Srećom sam ostavio nešto polena pa možda bude nešto od drugih generacija. Nije baš ni nešto najkvalitetnija zemlja, silom prilika neka čudna mješavina Cvetka i magme, pa ono sam sebi držim fige, piše 45-50 dana, čisto sumnjam, vidjet ćemo.
LST, klasika, hvala Katsu:goldmaryjane:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
crna lisico :) odlicno si napravio ti poso a ne samo cfl :dada
koliko ih mislis jos pustat?

edit : sad sam vidio da je auto... sta 69 dana od kad je proklijo? ako da jeben je, tako i pise negdje da je spreman...

peace out !
 

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
DJFlyHigh je napisao(la):
crna lisico :) odlicno si napravio ti poso a ne samo cfl :dada
koliko ih mislis jos pustat?

edit : sad sam vidio da je auto... sta 69 dana od kad je proklijo? ako da jeben je, tako i pise negdje da je spreman...

peace out !


Tnx Fly :) 69 dana od klice da.. negdje 51 dan cvijetanja je sad. Proizvođac kaze od 58-63 sveukupno, vjerojatno i je to tocno ali ovisi pod kojim uvjetima. Mislim ju drzat jos ovaj tjedan (nekih 5-6 dana max i skidam) sad sam napravio zadnji flush pa nek potrosi to :) peace bro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
to majstore samo ti pusti jos tih 5-6 dana da trihomi i hedovi budu pravi ;)
vidim da su se vec pomlijecili tako da to je to, bolje malo duze da pustis nego da ranije skines a ti breederi ne skoro nikad vrijeme harvesta, a kad pogode, grow mora biti savrsen, od svjetla, do ec zemlje, ph zemlje i da ne pricam xD uglavnom , odlicno kao sto power kaze.
:respect:

peace out !