Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

virus76

Aktivan Član
14.10.2018
162
419
63
More
Evo konačno 3autosa pod lampom , četvrta će uskoro. Molio bih da mi se ukaze ako je negdje propust. 400w sylvania(superplant mi je napukla pa sam stavio sylvaniu). Danas im je prvi dan Lampa konačno spojena,5 dana su bile na terasi na suncu i stagnirale. Nadam se da će sada krenuti. Još nisam počeo s nutrijentima(plantela list i plantela cvijet),zemlja je pomiješana s perlitom i kokosom . Svakoj sam napravio malo drugačiji odnos pa ću vidjeti koja bolje reagira. Zemlja je plantela za cvijece,rečeno mi je da je dovoljno kvalitetna. Prvi grow,trenirati ću ih po naputcima low stresa i topping. Nemam iskustva,ravnam se po dnevnicima i yt spotovima. Javim se kroz nekoliko dana s , nadam se, dobrim vijestima. Pozdrav svima
 

Prilozi

  • F820F180-B7B4-4BAD-BF3A-56FD4ADB2305.jpeg
    F820F180-B7B4-4BAD-BF3A-56FD4ADB2305.jpeg
    440,1 KB · Pregleda: 28

virus76

Aktivan Član
14.10.2018
162
419
63
More
Evo konačno 3autosa pod lampom , četvrta će uskoro. Molio bih da mi se ukaze ako je negdje propust. 400w sylvania(superplant mi je napukla pa sam stavio sylvaniu). Danas im je prvi dan Lampa konačno spojena,5 dana su bile na terasi na suncu i stagnirale. Nadam se da će sada krenuti. Još nisam počeo s nutrijentima(plantela list i plantela cvijet),zemlja je pomiješana s perlitom i kokosom . Svakoj sam napravio malo drugačiji odnos pa ću vidjeti koja bolje reagira. Zemlja je plantela za cvijece,rečeno mi je da je dovoljno kvalitetna. Prvi grow,trenirati ću ih po naputcima low stresa i topping. Nemam iskustva,ravnam se po dnevnicima i yt spotovima. Javim se kroz nekoliko dana s , nadam se, dobrim vijestima. Pozdrav svima
Udaljenost lampe je 40cm
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
5 dana su bile na terasi na suncu i stagnirale
zemlja je pomiješana s perlitom i kokosom
plantela za cvijece
desilo mi se više puta isto što i tebi, isti mix, plantela/kokos/perlit (45%-45%-10%), neke su kasnije buknule i nadoknadile loš start, neke sam jednostavno čupao, na kraju odustao sam i od plantele i od velikog udjela kokosa u mixu,
ne trebaš automate hraniti prvih 15-20 dana sigurno (ovisi koji omjere je kokos/zemlja), kokos dobro drži vlagu pazi da ih ne podaviš vodom (obično od puno vode budu male i kržljave)
nema potrebe na automatu, pogotovo u prvom pokušaju, samo LST dobar uradi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: virus76 and Hermic