Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Dobro je.izvukla se :) ,ali po žutima se vidi da je bilo blizu da istrune:)
Edit: da ne pišem drugi post: @Kalpsiz po ovom što kažeš mislim da je do sjemenke,nije problem u zemlji ,da nisi sam skinuo sjemenku vjerojatno bi istrunula 99%;nije baš rijetkost da bude tvrđa menka pa je treba malo pogurat,kako si i učinio
 
Poslednja izmena od urednika:

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
392
1.923
143
31
sam ne znam sta joj je problem bio, zemlja vlazna ne mokra. i citavo vrijeme kilava i ja joj skinem ljusku kad ona sva zuta. dali joj zemlja ne pase? biobizz all mix jeste jaka zemlja ali nikad problem s njom nisam imao ko ce ga znati. vidjet cemo sta ce ovaj cvjetuljak donijeti
 

Zvijerko

Aktivan Član
01.07.2019
70
257
53
24
@Kalpsiz Zagledaj zemlju da nemas slucajno musice FG, imao sam dugo problem sa njima i bas su mi u novu saksiju usle negdje se stekale po kuci i isto zutilo dok se nisam izborio sa njima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kalpsiz

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
392
1.923
143
31
@Zvijerko Nema nema zemlja je u kanti sa poklopcem skladistena kod mene u podrumu suha. a imo sam problema i sa njima primjetio bi ih. mislim da je ipak nesto do sjemena ili genetike ne znam stvarno. uglavnom cini mi se kao borac da je pa ako se tako dokaze ceka je dosta BDSM. a :lol: :D. jedino sto sam drugacije uradio je to da je nisam pikovo u sredinu nego na rub pot. a