Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ista je.nikakva razlika..cak mozda i manja za stupanj.ipak sam izvadio 3 a stavio jednu lampu :)
 
01.06.2009
8
0
0
33
eo novih slika :)

biljka raste hvala bogu, druga je na putu također...

temperatura u boxu je oko 31°C

zemlja za cvijeće, 10L, mješana sa pijeskom u omjeru 3:1 gdje je 3 zemlja, zalijevanje, svaka tri do četiri dana, taman kad gornji dio lagano bude suh

gnojenje-još ništa, tek za dva tjedna kontamo počet

još uvijek, nažalost što nije dobro, pod svjetlom 2700 luxa, žarulje od 25W lega razbio dvije štedne XD





 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ma to je sve malo i sitno burazeru
slika s komentarima za hedine a ne za prčmoljke neke hehehe
nego imas dnevnik uzgoja pa ce tamo da se komentariše
otvoriš i onda redovni apdejtas:icon_lol:
 
28.03.2009
21
7
3
47
blueberry na pol puta

URL%5D
 

kocka66

Aktivan Član
29.01.2008
52
0
6
46
Gledam sve fotke i ne mogu da se ne nadivim svem što uspijeva kod ljudi doma - toliko ljubavi i sreće ...:icon_lol:

stavio bi par fotki a ako budete htjeli mogu i video pa da iz kritika nešto još naučim ...

samo molim budite nježni jer sam još uvjek novi u tome ... :icon_lol:

Kolegica koja danas ide pod nož slična je onom blueberry- u pa se ja pravim da i je :eek:hno:



Iz bliza "blueberry"



i još jednom



Ovako izgleda hotelska soba u kojoj su sve smještene



a ovo je mali usporedni pokazatelj - znam da su pre visoke i malo mršave ali mene vesele i nadam se da će me uveseljavati kada sve završi :banana_dred:



Kada budem radio curing poslikat ću sve zajedno pa staviti na net do tada pozdrav dječaci i uživajte u vašim biljčicama ........:cool44:





URL%5D
 
28.01.2009
12
0
0
38
URL%5D


potomak fem super skunk-a oko 10 dana cvetanja

URL%5D


potomak pirple one-a imao je i jajashca ali sam ih pocupao oko 10 dana svetanja
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
Greenpower1 je napisao(la):
Sad još reci da su tvoje i odo da se ubijem:violent018:

decko ti stavrno imas ozbiljnih problema..posjeti doktora bilo bi ti pametno..daj se vise okani od mene i ne maltretiraj me svojim glupim komentarima jer si mi dopizdio vise al stavrno ( btw sorry na :common053: a to je sve zbog njega ) uzas