Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.02.2011
28
7
3
32
bok ekipa, evo na slici se vidi da neki listovi nisu kak spada. bile su u boksu na 34 stupnjeva nekih 26 sati. zaljevao sam redovito, a tek sam danas stavio prvi put gnojivo ( plantellu zelenu). u boksu je bila temperatura prevelika radi prigusnica, sad sam ih izvadio da ne pregijavaju i temperatura je 28 stupnjeva
 

Prilozi

  • W.jpg
    W.jpg
    325,4 KB · Pregleda: 4
14.02.2011
28
7
3
32
jesam, sredio sam sad...al me zanima jel to zbog temparature listovi požutili il je nešt drugo? Jel moguće da zbog 34 stupnja listovi požute il imam neki drugi problem? Znam da je prevruće bilo, al sad je opet temparatura normalna...
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
manutd15 je napisao(la):
jesam, sredio sam sad...al me zanima jel to zbog temparature listovi požutili il je nešt drugo? Jel moguće da zbog 34 stupnja listovi požute il imam neki drugi problem? Znam da je prevruće bilo, al sad je opet temparatura normalna...

koliko dana je proslo od promene temperature?i vide li se neke promene?
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
bogami lici na SS nego kako si ih trenirao, jesi topirao/lst?
svidja mi se trening mada bi ih ja pustio malo u visinu da budu nepristupacni zivotinjama :D
 

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
WeeDiC je napisao(la):
bogami lici na SS nego kako si ih trenirao, jesi topirao/lst?
svidja mi se trening mada bi ih ja pustio malo u visinu da budu nepristupacni zivotinjama :D
prvo toping na četvrtoj internodi, a potom i lst...odlično gruvaju...kuc kuc(da ne čuje zlo)...čak sam iznenađen...imaju još oko mesec ipo vege tako da očekujem da će rasti...kako sada stvari stoje, moraće se i proređivati...videćemo...
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
CosaNostradamus je napisao(la):
prvo toping na četvrtoj internodi, a potom i lst...odlično gruvaju...kuc kuc(da ne čuje zlo)...čak sam iznenađen...imaju još oko mesec ipo vege tako da očekujem da će rasti...kako sada stvari stoje, moraće se i proređivati...videćemo...

ako ovako nastave bice boli glava biljoze :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CosaNostradamus
14.02.2011
28
7
3
32
Uspjesno su prebačene, malo zemlje mi je zafalilo al ce se rijesit, temperatura je isto sređena, sad je sve na korijenu da se fino proširi. Sad pitanje je dal da odrežem ove listove koji su se posušili ili da ih ostavim, i dal mogu primjenit Lst, ovo im je 5 tjedan, a prvi da su u boxu.
 

Prilozi

  • A1.jpg
    A1.jpg
    249,6 KB · Pregleda: 4
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Čim prije napuni kaljeve zemljom. Otkini slobodno te žute listove. Moš primjeniti LST kad god poželiš. Biljoze su ti ispodprosječne za 5 tjedana starosti.