Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.332
8.464
258
Jolly ponovo jaše! ::banjahanje::


Pridružujem se indoorcima, ovaj put sa LEDom, Lumatek Attis 300w.


2 OG Kusha levo, i 2 Early Amnesia CBD desno. Bile su 2-3 nedelje pod nekim jadnim svetlom 24/0 u 2dl mog komposta do pre 2 dana. Presađene u 26l i konačno im je pao prvi mrak u životu. :D 18/6 sad dok se ne popuni prostor. Topirane čim sam mogao da vidim treći par listova, biće još kojekakvog treninga ali nemam konkretan plan.

Prostor je 90x120, plus još oko metar dužine koja je prazan prostor za rad sa biljkama, neki budući clone box, itd. Inače je takođe podrum grow, sa tajnom sobom u knaufu, slično onom od @Bizzzo. Možda podelim malo više slika u budućnosti, ili bar crtež jer mi je teško slikati a da ne uslikam previše toga.

Malo su niske temperature, između 16 i 21 C, al je vlaga super. :D

Eh da, zemlja je neka skroz pogrešna ali to je jedino što imam ovde. Testiram dve od kojih jedna ima PH 8.3 a druga je neki konjski kompost koji je prejak. Umiksao sam od 20% do 50% kokosa u svaku saksiju, pa se nadam da će biti ok. Bojim se moj kompost da ubacujem indoor, previše je živ :D

Hesi će biti na meniju.

podrum.jpeg

Živi bili! :rasta:

P.S. Ko god da je napravio ovo da se sačuva reply otkucan ako odeš sa stranice, svaka ti čast! Preko potrebna opcija s obzirom na stanje većine korisnika! :D