Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.291
358
Neznam @deepy dali je od gnojiva(neznm što daješ),il pH fluktacije?stres neki..?
.Kako ti izgleda cjela biljka? Jel zdrava? Jer su to onda samo male "nepopolnosti"-ko i kod svakog živog biča- nije popolno! Tako da,ako je biljka živa ono-da lepo rase,ne moraš se zamarati sa dvim mrljama..Bit če ok!
Happy growing dalje!
- Ako se razširi za dan,dva..trebat če ugotovit problem. Al zasad mislim da je ok !
Peace by Lovetogrow
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mascaret

Mascaret

Aktivan Član
04.10.2017
242
1.881
143
29
Moon
www.vutra.org
hvala na brzom odgovoru, dao sam joj cannazym i rhizotonic mozda da počnem da dajem odvojeno cannazym i rhizotonic? pH je uvek namesten na 6.5 i manje Hvala na brzom odgovoru , izgleda zdravo čak i ovaj list jos nije zabrinjavajuć, Lampa na 40-45 cm, raste bruka posle LST-a pravi se zbun lepi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
Slab sam sa vremenom a i pomalo lijen, pa sam se odlučio da ne otvaram dnevnik jer ne znam koliko bi ga ispoštovao.
kačit ću ovdje slike napretka.

Ma fleke, špricao sam folijarno protiv nametnika ali “spricaljka” uopće nije špricala onako sitno nego bas mlaz izbaci i sve mi ostale te bijele fleke.

Nabavio sam drugu spricaljku koja valja pa ću ih cistom vodom istuširati prije gašenja lampe ovih dana. Trebalo bi pomoći, rukom sam pokušao par tih fleka maknuti i ide..
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
@Bizzzo imam još jedan vent, isto takav. Već je bio u boxu ali radio neko čišćenje i organiziranje pa sam kabele drugačije posložio i on ostao bez mjesta :) bas sam sutra planirao po produžni još jedan i opet će se zavrtiti.
@opa cupa pa i meni je to glavni razlog, uz ovaj miris po mandarinama koji na nekim curkama već sad osjetim. Bas se veselim sljedeća 2 mjeseca promatrati transformaciju. Nadam se da će sve proći kako treba pa da se i ja uvjerim na svoje oci u te ljepote :gled:
 
Poslednja izmena: