Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

viner

Aktivan Član
13.03.2013
168
228
43
odmah iz ugla
hvala frend,možda ga otvorim ,ukratko odjednom uz par slika i opisa šta, di, ko i to..hehehe.sad zasad sam super zadovoljan ,manjih problema sa lišćem sam imao.to prepisujem kaj je dole debeli hlad,pa odbacuje lišće.još cca 40 dana do kraja,gore ljeva u kutu 2j u cvatu ima 165 cm.i raste.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AndrijaJ

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Jedna sjemenka
2klice_zps2522822d.png
dvije klice
2biljke_zps98c5670d.png
Auto Tutankhamon,Pyramid Seeds
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Venlo nemoj razdvajati dok malo nenarastu,onda poslije odrezes onu koja bude slabija ali ostavis korijen .Tako da jedna biljka ima dva korijena..to nije nista novo u hortikulturi se to naziva pelcovanje,ustvari jedan nacin pelcovanja .
Ok u ovom slucaju nema(genetsku) svrhu ali bi mogla biljka biti naprednija pun krc
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Kasno :D Razdvojio sam ih.
Radi se o tome da je samo u ova 2 dana jedna od biljki već postala dominantnijom.Na mjestu gdje su bile u sjemenki,blago su bile spojene,tj više priljubljene jedna uz drugu.Lagano sam 'otkopao' čačkalicom zemlju oko njih i vrhom ih razdvojio te nastavio kopanje.Ciljano sam išao na manju biljčicu jer ako joj prekinem korjen,bar da ova koja je malo jača ostane.
Za tako kratko vrijeme je ta malecka pružila korijen cca 2 cm u dubinu :D. Nadam se da sam ju izvukao neoštećenu lagano sa pincetom.
Uglavnom svaka ima svoju posudicu pa neka se sada kere i kočopere :banana_rasta: koliko im volja.