Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Baš se mislim,komentirati ili ne?!?!? Definitivno je izjava zabrinjavajuća čak i u zezanju ;) Možeš mislit što bi profitirao u toj kvadraturi?!?! Da ne spominjem da je riječ o super kolegi !!!Bože dragi,što se dešava ovih dana???
Opa :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and sharp

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
ja vas nikoga ne znam ,al bezveze se svadjate ,super ste ekipa , mozda najpozitivnija atmosfera od svih foruma na kojima sam bio.. evo ja zavrsavam sa mojim pokusajem uzgoja trave u ovom zivotu.. imam ulja zahvaljujuci dobrom covijeku,, ja to malo i koristim sta od straha sta od zbilja jakih bolova, sada idem na flastere morfijske i tako ,pokusat cu jos jedno ljecenje ako prezivim jos 2,3 miseca u njemacku na testiranje novog lijeka protiv raka, bilo je lipo zanimljivo i nadasve simpaticno iskustvo bit s vama.. bit cu ja tu i gledat vase biljkice kako rastu jer mi je super to hobby ,inace nisam pusio travu zadnjih 25 godina sigurno niti namjeravam ,bilo je samo radi ulja, i zanimacije jer mi je mozak bio opusten i cist,al kako spijuna ima svugdi i zlih ljudi ,sticajem okolnosti i zahvaljujuci mom psu koji je prvo pojeo skoro sve lisce pa onda meni koj sam stavio stolicu koja je pala i slomila stabljike ,prestajemmmmmmmmm . a i iskreno strah me policije poceo biti.. iako znam da za med potrebe jednu dvi biljke ne virujem da bi me kaznili nesto...i dalje cu di god stignem govoriti o dobrobiti ulja marihuane kod raznih bolesti jer moje iskustvo na onkologiji kazuje da djeluje kod masu ljudi sta se tice nesanice apetita i neke vrste bolova te raspolozenja....eto ja se malo raspisao nisam znao di cu olaksat dusu . sve najbolje....
moje zadnje slike :)




 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Pozz Suki :thumb: ,imam par pitanja za tebe...
Prvo da pohvalim bilje,dosta dobro izgleda,i ako ih još prebaciš u malo veće potove bit će od njih nešto! Jedan lagani LST,i ovaj što ti ga je pas "topirao",eto skoro za kuru ulja :)
Nego nije mi jasno zbog čega te strah uzimati ulje? Istina ne znam od koje je sorte,tj. ima li u sebi pain killera ili je neka sativčuga u pitanju,pa baca u krivom smjeru?!?! Neke indike,Kushevi imaju izuzetno jak efekt umanjivanja boli,čak su djelotvornije od morfija!!! Morfij je iz opijumskog maka,i njega bi te trebalo biti više strah nego ulja od kvalitetnog kanabisa. Ne želim te na ništa nagovarati,ali moje mišljenje da se takvih strahova i možda principa treba što prije osloboditi,jer sigurno ti neće puno pomoći... Konzumiranje kanabisa u obliku ulja,jedenje kvalitetnog hašiša ili pušenje je za mnoge bolesti vrlo efikasno... Meni je npr. kad zapalim frulu čistaka odlično,jer postižem onaj efekt koji hoću.Naravno, jako je važno koja sorta je u pitanju,i svaka se po nečem bitnom razlikuje...neka manje neka više. Uglavnom da ne duljim,službena medicina je vrlo licemjerna i u mnogim slučajevima se eksperimentira bez emocija,i malo koga je briga hoćeš li nastaviti živjeti normalno ili te neće biti!!! Moj savjet je da se malo educiraš koja koncentracija kanabinoida bi bila najkorisnija za tvoj slučaj i uradiš nešto po tom pitanju ;) Stekao sam dojam da si se prepustio bujici da te nosi kud ona hoće,i da te nije briga!?!? E pa,ja se ne slažem s tim i zato sam ti ovo napisao.
Sve najbolje ti želim,ne daj se :ridinghorse:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:respect:
2014_05_27_16_13_20.jpg

Vidio sam slike kad si ih,posadio,čitao sam tvoje riječi ...male su,vako nako :D,čitao sam dnevnik o tvojoj bolesti koji si ovdje otpočeo,čitao sam tvoje riječi o bolesti na forumu jednom drugom,čitao sam riječi ženske osobe koja ti se javila i pomislio u tome trenutku ...ima nade.
Slušao sam priče o tebi kod opa cupe u brdu na roštilju,razgovarali smo u mome domu o tebi. Mario339 mi reče ... ima jedan čovjek s mora,'medicinski je fenomen',toliko kemoterapija,šta sve čovjek preživi da bi živio...

Neznam u ovom trenutku,šta da više napišem.Pišem pa brišem.Emocija i suze.Nepoznajem te a imam osjećaj kao da te poznam.
Želim ti da ozdraviš druže. :respect:
 

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
Pozdrav svima,
Nekad zimus smo drug i ja iz zajebancije ubacili sjeme u saksiju i totalno zaboravili na to..I kasnije krenem na proljeće da prebacujem cvijeće iz kuće na terasu i prije desetak dana vidim da pored rukole što sam posadila raste ova biljčica :D rukolu počupam, ovo ostavim :D
Totalni sam amater i nisam ni htjela ovo uzgajati ali kad je već tu ajde rekoh da pustimo da raste pošto živim u gradu sa dosta sunčanih i vrućih dana..
Drago mi je da sam otkrila ovu temu, već sam usvojila dosta prijedloga čitajući...

Evo biljčice :)

10174787_10152109985234109_7678260368134762947_n.jpg




EDIT: Pardon ljudi, tek sad vidim da sam fulila i pisala na unutrašnjem uzgajanju.. Fak.. ako može moderator prebaciti ili nešto tako ;))
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Stoner starMo je napisao(la):
Pozdrav svima,
Nekad zimus smo drug i ja iz zajebancije ubacili sjeme u saksiju i totalno zaboravili na to..I kasnije krenem na proljeće da prebacujem cvijeće iz kuće na terasu i prije desetak dana vidim da pored rukole što sam posadila raste ova biljčica :D rukolu počupam, ovo ostavim :D
ovo mi nema baš nekog smisla,iskreno...zimus stavila u zemlju,tek prije 10-ak dana skužila da raste biljka,pa ne znam baš,ako je od zimus u zemlji trebala bi biti veća ili sam ja nešto krivo skužio....ili je hibernirala dok nije osjetila da ćeš vadit cvijeće vani,pa izrasla...stvarno ne kontam...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush