Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
@power.... VI ste manijak kolega ;)) .....
@mrkvica....kraljica još luđa :) ;)

za mame....greenhouse co. fem. jack herer.....lampa super plant hybrid 600, ventilacija vk150 480m3/h, upuh pasivni da bude podtlak....zemlja comp sana universal i za ruže i stiropor....gnojivo biobizz grow, super vit, AN B52, ghe biorootplus...tek jučer dobile sve osim biobizza.....izašle na svijetlo života 7.03 oko 9 navečer.....









 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
navijam i za Jacka... uz Nortern Lights i LSD je treća vrsta koju želim probati prije nego umrem... :D kasnije tu dolaze Haze i Blueberry...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
cura od onog jajana sa terase, vrlo neobicna biljka, prvo radjen FIM a onda morala biti topirana, nenormalno raste i nisam imao izbora,
sad ima ukupno 4 para listova i 10 cvetova, i cuci tako na 12/12 od starta, za sada mi ne smeta ali videcu sta dalje
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
dscn7328n.th.jpg
[/URL][/img]
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
PowerSeed je napisao(la):
cura od onog jajana sa terase, vrlo neobicna biljka, prvo radjen FIM a onda morala biti topirana, nenormalno raste i nisam imao izbora,
sad ima ukupno 4 para listova i 10 cvetova, i cuci tako na 12/12 od starta, za sada mi ne smeta ali videcu sta dalje


power sry nisam uredno pratio,odakle ovo,skunki djeluje...btw.druže kad ce clanak/blog o skunku?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
makisplit je napisao(la):
power sry nisam uredno pratio,odakle ovo,skunki djeluje...btw.druže kad ce clanak/blog o skunku?

blog nece skoro jer nemam sada vermena sloziti to... a dnevnik nisam satvljao za danish durban i on nema dodirnih tacaka sa skunkom, to je hibrid early durban x danish gold [guerilla gold x danish passion] ... radi se o manje poznatim sortama koje su kreirane za outdoor severne hemisfere
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
PowerSeed je napisao(la):
blog nece skoro jer nemam sada vermena sloziti to... a dnevnik nisam satvljao za danish durban i on nema dodirnih tacaka sa skunkom, to je hibrid early durban x danish gold [guerilla gold x danish passion] ... radi se o manje poznatim sortama koje su kreirane za outdoor severne hemisfere

ups...ti to kemijaš naveliko,GL:thumb:
 
05.06.2011
16
9
0
40
super silver haze
19.dan na cvijetanju
Pogledajte prilog 1237Pogledajte prilog 1238

znači radi se o dvije biljčice, desna veća biljka je pustila pistile negdje 14.dan cvijetanja, a lijeva još ništa ne pokazuje, malo me to zabrinjava iz razloga šta ako je isto ženka, kasnije će sazrijeti a posađene su u istu posudu, znači da će morat biti par dana duže a ovu ću morat capnut iako sam planirao držat 48h mrak na kraju,
nekako mi se odužilo to pokazivanje spola, pa me zanima da li je to radi tog šta silver haze cvijeta 10 tjedana pa se i sve to ostalo malo razdužilo ili je to čisto normalno da nekoj biljčici treba duže??
(nisam poslušao savjet i stavio sam dve biljke u posudu, al sad sam barem naučio zašto to nije dobro.. :) i to više nikad neću da radim)