Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pljuga2

Aktivan Član
23.10.2012
111
5
0
36
Radi poredjenja, po jednom m² potrebno je osvetljenje oko 40,000 lumena za kvalitetno i nesmetano razijanje biljke sto znaci da sa jednom HPS Sijalicom od 400W mozete pokriti prostor od 1-1,5 m².
A OVO SE SAMO ZA CVJETANJE VEGETACIJA IDE POD STEDNIM 2 BOX
 
15.06.2012
42
15
8
33
103 dana cvetanja ,jos malo pa skidanje :cool44: ,sta da joj radim a izgleda da se bas vezala za mene :uhvacen :icon_cool:

0d175eb03f814a5989bb5bc.png

34bad5a3bfcb4170bb20efc.png
b770dc6b32864bed9b7c156.png
d313eefc58b44aff8fec956.png
3ef2e89888864673aae2c98.png
dc05985aa090496eb6a4527.png
 
15.06.2012
42
15
8
33
hahaha ... drago mi je da vam se svidjaju vrhovi ,biljoza u opste,jer ipak ste dobrim delom vi kao kolektiv zasluzni za njen izgled :) ...

Napušena Vjeverica Jeste bas je debeljuca i drago mi je sto je tako XD ,rasveta je HPS 400W sa dodatne dve neonke zbog plavog spektra,a djubrivo u fazi vegetacije SOLU-Veg sa ramerom N-P-K 20-20-20 i mikro elementima kupljeno u poljoprivrednoj apoteci inace je ne organskog porekla i u cvrstom je stanju koristi se florijalno i preko korena ,licno oba nacina prihrane sam primenjivao ,dok u fazi cvetanja sam uzeo neko djubrivo cije ime ne znam .isto je u cvrstom stanju i kilo je bilo oko 10 e ,kupljeno u poljoprivrednoj apoteci i bilo mi je receno da je neko profesionalno u pet litara vode mi je dala savet da pocnem sa dozom od jedne male kasicice ,pa postepeno da povecavam odnosa se tacno ne secam ali znam da je odnos P i K bio znatno veci od N i da je K prednjacio ,sa dosta mikro elemenata .Ne znam naziv iz razloga jer su imali samo velika pakovanja od 50 kg :) ...

Tarki prilicno dugo traje ali spadam u one strpljive kada znam da ce se to isplatiti ,u ovom slucaju se iskreno nadam :fishing: ,zadnji put kada sam gledao trihinome poceli su da se mute ,cekam odnos 80:20 u korist mutnih u odnosu na braon pa 24 h mrak i susenje ,inace flasana je 4 puta do sada :)

Farmer82
bice,bice :bong7bp: ,a strain je domacica XD
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
sve ok.mene samo interesira zashto ne skidash ove odumrle listove...jer..neki su vech pocheli sa raspadanjem i mogu biti izvor zaraze..+ ne vidim da imaju ikakvu funkciju.pa me zanima razlog shto ih ne skidash?
 
15.06.2012
42
15
8
33
zlavjestica Nakon slikanja uklonio sam sve listove kojima je bila skroz suva peteljka ,onima kojim nije nisam dirao ,da je ne stresiram bez razloga, osusi se za dan dva a to je kratko vreme da se napravi neki problem .U svakom slucaju slazem se da treba skidati skroz suve listove i iznositi iz boxa zbog plesni i budji ...
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
dva sensi skunk1#-bez treninga,topinga,supercropinga."au naturel"



channel+ i skunk#1 na kojima je radjen LST (u 1.planu je channel.skunk je u pozadini)



"guzhva u 16-tercu"
u pozadini-najudaljeniji-dva LSD kojima nisam pretjerano zadovoljna-kasnili su sa cvjetanjem-u odnosu na ostatk ekipe...a i neshto sporije se razvijaju cvjetovi.takodjer LST.
(oba su povukla na teshku indica stranu-masivni listovi-izuzetno kratak internodij.niska,zdepasta,zbijena....)


sweet skunk auto (cca 45.dan)


sa skunkom sam prilichno zadovoljna i dajem mu 8,5 ( od 1 do 10 )
channel+ 8 ( sve odlichno..i otporan i ujednachen.savrshen za klonove.jeeedino shto ima malo drugachije potrebe shto se gnojenja tiche-josh ne mogu biti 100% sigurna shto i kako..tj. ne zhelim izvlachiti zakljuchak na osnovu jednog uzgojnog ciklusa )
LSD 7 ( za sada 7 od mene. ali..u slijedechem uzgoju chu sigurno uchiniti neke izmjene )
sweet skunk auto ne mogu uopche ocijeniti obzirom da je to prvi automatik sa kojim imam posla..nemam ga sa chime usporedjivati + ne poznajem dovoljno tu podvrstu i optimalne uijete potrebne za rast&razvoj..jedino shto mogu rech je da sam ipak ochekivala neshto vishe/bolje..da budem malo konkretnija-ochekivala sam ipak malo razvijeniju (vechu) biljku.

ovo je bazirano na dosadashnjih 20-tak dana cvjetanja i vegetaciji-koja nije traja jednako dugo za sve biljke u boxu ( neke sam ubacila naknadno )

btw. isprichavam se shto mozhda neke fotke nisu pravilno rotirane-nije me slushao imageshackov edit..sorry!

edit : bila bi zahvalna kada bi netko pravilno izrotirao fotke jer..to ne mogu uchiniti.- ne kuzhim zashto..pa ako netko to mozhe uchiniti - hvala unaprijed.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga and opa cupa

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
pa jedno 3 puta sam rotirala i sejvala ih kao takve..i nishta...tj. kod mene su ok..ali kada ih uploudam..one se vrate na staro..onda sam ih pokushavala ispraviti-rotirati i u imageshacku..ma jok. ne trza..bas ne kuzhim koji vrag je to..

bash sam ishla pogledati i podsjetiti se shto kazhu za ove sorte..+ da usporedim..
uglavnom sve ok...samo me sweet skunk auto nasmijao sa prichom kako je gotov u 50 dana.
" Strain: Sweet Skunk Auto
Breeder: Sweet Seeds
Location: indoor, outdoor
Type: ruderalis/indica/sativa
Flowering: Automatic flowering
~49 days (From seedling to harvest.)
Only female seeds. "

a ovo o prinosima nebi ni komentirala :
" Indoor Yield: 400-500 g / m2
Outdoor Yield: 35-150 g / plant
Harvest Indoor / Outdoor: 7 weeks from germination.
Height: 60 - 90cm "
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188






cca 30.dan....na pola puta su-vishe manje..
sensi skunk #1 i channel+ su na fotkama..
i.opet mi neche zarotirati fotografije.
( btw. crko mi je digitalac-ne otvara objektiv..dali se uopche isplati popravljati obichne male digitalce?? ..kada je takav kvar u pitanju..ako netko zna..hvala )