Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
Boje zime :p

img3532xd.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
koja ti je to sorta ?

mene malo muchi ovaj moj LSD...prekopala sam 10tak dnevnika-po raznoraznim forumima..i josh nisam naletila na taj pheno...par grana ima ljubichaste listove u cvijetu...a ostatak listova na granama iste biljke je zelene boje + stvarno chudno raste + miris je prilichno slab i nije kakvim ga opisuju ...sve u svemu chudak
( uvijek si ostavim 1-2 sjemenke..za svaki sluchaj..tj. ako sluchajno ubodem neshto extra...pa eto...ako se pokazhe dobar dim..da mogu klonirati...zato me interesira dali tko ima iskustva sa ovim fenotipom(phenotype)...LSD-a..indica.niska,nabijena,velikih listova,sporo cvjeta.relativno slabo se grana..a cvijet je uzhasno nabijen i bash "rock hard" + ne iduzhuje se puno u visinu vec raste sporo..ali se shiri i deblja kao neke chiste indice.
glavna stabljika se pretvorila u poveliki chvor uzhasno tvrdih vrhova..a onih par grana koje su izrasle sa nizheg dijela biljke su gotovo bez lishcha tj. imaju sveha 2-3 nodija i tek pri vrhu neshto malo lishcha tj. to lishche je ono koje se formira u samom cvjetu..miris je izuzetno slabog intenziteta ali vrlo ugodan : limunova korica+malo grejpa+malo vanilije/burbon+laaagani cvjetni miris u pozadini..
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
zlavjestica je napisao(la):
koja ti je to sorta ?

Auto Bigabang, inace pepeljuga boxa. Totalno zanemarena (zivi u 1.5-2l zemlje od pocetka, nocu je na 12-15C, smjestena na najlosiju poziciju u boxu), ali eto gura. Nije debela ko sestre, ali boje komponira ko prava umjtnica :p
Za LDS pojma nemam, neka te ne brine previse..Pitanje je uvijek koji fenotip ce prevladati (+ uvjete koje im pruzas- znaci kolicina i kvaliteta zemlje, temp, PH, lumeni i ostalo)..ja nemam nista protiv "kamenih" vrhova sve dok lupaju ko da te neko spizdio kamenom u glavu :D
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ma nije da brinem..zanima me chim vishe iskustava sa tim phenotypom chisto da vidim dali ga se isplati klonirati i malo mu se vishe posvetiti...nashla sam jednu fotku tog LSD fenotipa..ali bez smoke reporta...a to je ono shto me sada najvishe interesira..
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
weed4life, nemate dozvolu za pristup ovoj stranici. Ovo može biti iz više razloga:

  1. Nemate dozvolu da pristupite stranici. Možda pokušavate da editujete tuđi post, pristupite administratorskim funkcijama ili nekom drugom sistemu za koji Vam nije dozvoljen pristup?
  2. Možda je administracija suspendovala Vaš account ili ga niste aktivirali da završite registraciju?

Nemam pristup pa ne znam sta se tamo desava ali vidim da te nema u dnevnicima uzgoja...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
50134550.jpg

55826070.jpg


White Widow stara 5 dana, sad joj je poceo 6 xD
Sunca se u posudi od 750ml a Sunce je 3x30W(1930Lumena),
nekako mi je mala, cini mi se da je BB bio veci al polako porasce :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Al stvarno Haze, mislim da bi puno pridonio svima nama da otvoriš bar jedan dnevnik...

Znanje i praksa se vidi da su na top5 na forumu a nema dnevnika koji bi nas druge educirao... :D
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
zlavjestica je napisao(la):
koja ti je to sorta ?

mene malo muchi ovaj moj LSD...prekopala sam 10tak dnevnika-po raznoraznim forumima..i josh nisam naletila na taj pheno...par grana ima ljubichaste listove u cvijetu...a ostatak listova na granama iste biljke je zelene boje + stvarno chudno raste + miris je prilichno slab i nije kakvim ga opisuju ...sve u svemu chudak
( uvijek si ostavim 1-2 sjemenke..za svaki sluchaj..tj. ako sluchajno ubodem neshto extra...pa eto...ako se pokazhe dobar dim..da mogu klonirati...zato me interesira dali tko ima iskustva sa ovim fenotipom(phenotype)...LSD-a..indica.niska,nabijena,velikih listova,sporo cvjeta.relativno slabo se grana..a cvijet je uzhasno nabijen i bash "rock hard" + ne iduzhuje se puno u visinu vec raste sporo..ali se shiri i deblja kao neke chiste indice.
glavna stabljika se pretvorila u poveliki chvor uzhasno tvrdih vrhova..a onih par grana koje su izrasle sa nizheg dijela biljke su gotovo bez lishcha tj. imaju sveha 2-3 nodija i tek pri vrhu neshto malo lishcha tj. to lishche je ono koje se formira u samom cvjetu..miris je izuzetno slabog intenziteta ali vrlo ugodan : limunova korica+malo grejpa+malo vanilije/burbon+laaagani cvjetni miris u pozadini..
,
LSD se pokazao kao potpuni promašaj ove godine, svi koji su ga uzeli u sloveniji, nisu baš zadovoljni s ishodom, meni je recimo proklijala 1 od 5 sjemenki, tako da znaš da se ne brineš oko te biljčice....