Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
559
6.798
233
34
@zlavjestica special kush izgleda super definitivno ide u nxt indoor, uff planiram vec iduci nisam ni gotov svoj prvi indoor :)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
mene je special kush #1 -kako mu je puni naziv - od RQseedsa stvarno izuzetno ugodno iznenadio...naruchila sam ga jer je klasichni kush i jer je sjeme bilo stvarno povoljno, a pretpostavila sam da bi mogao imati pristojnu kolichinu cbd i da bi mogao dati dosta ulja..nije mi jasno zashto na seedfinderu ima tako nisku ocjenu.
"....Special Kush #1 gets 5.75 of 10 possible Points in the average! ..." i to 14 osoba ga je ocjenjivalo-dakle nije na osnovu 1-2 ocjene.
za koji dan chu i ja ocijeniti ove sorte na seedfinderu..pa chu bash vidjeti koliko che meni izbaciti da ocjenjujem special kush.

evo josh critical jack - ove 3 kugle su vech velichine moje shake..a ima josh 30dana do kraja.

critical jack 2.-35.-36.dan u cvatu :

Afghan Kush 35.-36.dan u cvatu:


afghan kush mi je izgubio dosta dolnjeg lishcha...a ionako ga nije imao puno u samom staru+dugi internodiji..izgleda da mu jako smeta ventilator..iako ih sve gledam rotirati vakih 2-3-4dana..on najslabije podnosi ventilator tj. lische mu se nekako chudno sushi tj. bolji opis bi bilo rechi da lishche vene.ali ostatak biljke najnormalnije napreduje.samo no lishche koje je na najachem udaru ventilatora vene..
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
@mario..i ja sam se dugo premishljala dali pokushati sa 8 ball kush...svidja mi se opis djelovanja i chinjenica da spada u sorte sa neshto nizhim THC i visokim CBD...ali nisam nashla dovoljno svjedochanstava iz prve ruke..
kako bi ga ti ocijenio do sada?? kako raste i koje bi mu bile mane a shto prednosti?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
zlavjestica je napisao(la):
@mario..i ja sam se dugo premishljala dali pokushati sa 8 ball kush...kako bi ga ti ocijenio do sada?
znas da nemam bas neko iskustvo sa uzgojom...radio sam toping i lolipop i nisam primjetio ni jedan trenutak da je stagnirala cak naprotiv nakon lolipopa je podivljala, kolicinski mi se cini da ce premasit sva moja ocekivanja jedino mogu naspomenuti izrazito jak miris koji se osjeti nadaleko tako da se razmisljam o ugradnji filtera jer se zna osjetit i okolo u susjedstvu

za sad sam prezadovoljan al ima jos koji dvadesetak dana do kraja pa cu pricekat sa konacnom ocjenom ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
WW klonovi, jedan raste li raste, drugi ne mrda, skinuo sam mu cvet koji je osusen bio al nece
da pusti nove izdanke al listovi stoje pravo, cekacu jos. Power to su oni klonovi sto si reko da su mrtvi :D
Uzeo sam ovaj tvoj hormon pa ces mi reci kako si ti koristio :D
fotografija0403.jpg

fotografija0402.jpg


ovu sto se primila od sale sam stavio u manju posudu, izgled zna da prevari :D
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Ovaj BB me izludeo, opet izgleda mrtvo, tako je pre 10 dana isto izgledao al se povratio u normalu,
stvarno ne znam koji je uzrok, sve je po ps, gledao sam one uzrocnike ali nisam nijedan sam izazvao,
bio je tako smoren, rekoh zedan polio sam ga sa samo 300ml vode i plus proteklo dole i jos vise se obesio,
evo JET siba odlicno, ni kotiledoni nisu pozutelu. RAzmisljam da ako se popravi skinem klonove al
ako je do genetike i oni ce se kilaviti. Za koji dan cu staviti h202 da ocisti sve dole, nisam pametaqn vise.
61076778.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
559
6.798
233
34
jeli BB ghs-ov? ako je uopce me ne cudi da je takav... kad sam im napisa na njihov funpage na facebooku da se ostave marketinga, a uhvate genetike blokirali su me hahaha toliko o greenhousu
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
dali je moglo kako dochi do oshtechenja korijena?? bilo fizichkoh bilo kemijskog??? jsi li ih gnojio sa nechim??
@ caspe- njihovu stranicu nit ne vrijedi posjechivat-sve je velika marketinshka kampanja..pogotovo sada kad guraju neko svoje novo gnojivo...a njihov fb nisam ni gledala-vjerojatno isto sranje.najbolje ih ignorirat..njih i njihovu genetiku..ja dobila njihov AMS...smijurija..bilje su u svakom pogledu od 40% do 100% loshije od drugih sorti koje sam uzgajala usporedno sa tim ams-om..
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
pokušaj sa malo većom dozom peroksida, 3-4 ml po litri i to što prije, izgleda kao da joj je korijen ugušen....

u kojoj je zemlji? vjerojatno korijen ne dobiva zraka od loše zemlje ili previše vode....