Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
Prva 2 growa su prosla bez problema na pocetku sam imao nesto braon na par listova kao i sad
al ovo mi se nije desavalo. Fora sto se ona prvi put smorila kad je zemlja bila suva, mozda sam se zaebo
da sam stavio malo vise stiropora posto malo vode treba da se zalije a ostecenja ne znam dal je imala al je izasla u fikusu
posto sam je istreso al normalno je rasla. Reko da sacekam da se osusi zemlja pa stavim h202 al ako mislis
da ce i sad imati efekta ocu. Da joj smeta zemlja pa i prav 2 BB, i evo sad WW i JET bi pokazali nesto tako,
JET je u istom pc boksu ko i BB. Pognojio sam jednom sa pola doze plantele posto je pocela da pokazuje,
nedostatak N ali se na jos 2 fan lista zutenje nastavilo, mozda je trazila jos uglavnom nije pregnojena,
Slavol je iso uvek punu dozu...
da BB je iz GHS...
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
WeeDiC je napisao(la):
Fora sto se ona prvi put smorila kad je zemlja bila suva...Reko da sacekam da se osusi zemlja pa stavim h202...Pognojio sam jednom sa pola doze plantele posto je pocela da pokazuje, nedostatak N ali se na jos 2 fan lista zutenje nastavilo, mozda je trazila jos uglavnom nije pregnojena, Slavol je iso uvek punu dozu..
Zemlja kad se jednom presuši teško se opet komplet natapa, često onda zalijemo a voda samo klizne po vanjskom obodu i smoči tek 1-2 cm vanjskog sloja medija...Iz tog razloga se uvijek gnoji već natopljen medij - da se gnojivo sigurnije i ravnomjernije rasprši po tegli. Ja bi na tvom mjestu pokušao sa tanjurom ispod tegle, nek "višak" vode nakon zaljevanja odstoji da vidiš hoće li zemlja upit nazad. Iako koristiš organski Slavol, nemaš šta izgubiti sa malo peroksida, ionako je biljka smorena. Ako je zbog premalo vode, biljka će popit višak iz tanjura, ako je zbog previše vode, peroksid će joj pomoći. :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
H202 joj je i pomogo, evo polako se uspravlja a popila je tek 200ml(na saksiju od 4-5kg), kasnije sam dodao jos
300ml, sigurno je koren nesto zeza. Inace uvek ima dole posudu ispod saksije. Creative i ja sam razmisljao
da cekam da se osusi al biljka je izgledala mrtvo i rizikovao sam. Hvala metalmaniak na ohrabrenju :D
USrname ne kotnak onda kad da zalivam, zalivam kad je zemlja kad zabodem prst nekih 2-3 cm suva,
sad si me zbunio :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
ako vec ima dnevnik BB zasto ovi postovi ovde, kad stignem prebacim, ovo je foto album galerija, komentari su na mestu al ima mesto tj. dnevnik za njih pa bi bilo pozeljnije tamo nastaviti spiku ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
nemam dnevnik za ovaj BB i JET, vodio sam 2 dnevnika za BB pa reko da ne otvaram sad,
al evo nisam otvorio i eto problema :D
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
559
6.798
233
34
WeeDiC je napisao(la):
USrname ne kotnak onda kad da zalivam, zalivam kad je zemlja kad zabodem prst nekih 2-3 cm suva,
sad si me zbunio :D
ma ja nikad ne ubadam prst, rađe pricekam da pokažu da su žedne nego da plivaju bzvz
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Jet auto
fotografija0408.jpg


BB i Jet auto
fotografija0406u.jpg


BB
fotografija0407.jpg


Stanje je malo bolje kod BB ali opet nije to to, nikako da se uspravi ko Jet,
100% je koren zeza, sledece zalivanje moram dati malo plantele al se razmisljam
da ubacim i h202, nije bas dobra kombinacija al stvarno ne znam sta vise da radim sa BB,
stagnira duze vreme, rasta nema, razmisljam da poskidam 5-6 klona, kolko ima vrha
pa da postane majka mada kako je stanje ni to nije najbolja ideja, bas me ebucka....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
jet cura ti je "momacki" gusta, strpljenja i bude super za 60ak dana... za BB sta da kazem, nesto tu nije kako treba, ako su uslovi isti pada mi na pamet sjeb*** genetika... i vec rekoh, ja bi je izvadio, nije procvetala, isprao koren i presadio u nov supstrat, al ako ti je to komplikovano furaj kako mislis, pa vidimo...
edit:
nista veliko ne cackaj sa jeticom, odlicno izgleda za fazu u kojoj je, plafon jednom sedmicno gnoj sa necim za cvet, slavol moze sa svakim zalivanjem, ima da u cvetu izadje jos bar toliko i pusti je da sazri kako treba, ne cupkaj mnogo listove i sl... samo je pusti pa se javi sa smoke reportom sredinom juna :)
edit2:
steta sto nije u vecoj posudi i pod jacom rasvetom, al ok, to je sto je... al znam sto ti ovo spominjem... kad se odradi kako treba pod 400w u bar 5L posudi... uzivam u poslednjem harvestu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
23.02.2008
1.048
1.455
188
Poslusacu te i presadicu, mada mi nije jasno kako da isperem koren, svejedno moram
nesto da uradim, bar ako ne klonove cu da poskidam.
A Jet je procvetao vec, star je 40 i kusur dana al je imao onaj zastoj tako da ne mogu bas da mu racunam vreme, praticu
stanje trihoma i tad cu da ga skidam.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
Weed, izvadis biljku komplet iz posude i ubacis u neku kantu sa mlakom vodom, lagano rastreses zemlju... je malo prljavo al sklonis koliko mozes sa zila zemlje, sibnes u wc i dalje sve standardno, zabi u posudu i stavi najkvalitetnije sto imas pri ruci od zemlje, ako ne pomogne... buraz onda je do genetike... njanjavog semena... jbg... a jet, da znam da je kilavio ali u fazi u kojoj je sad zaboravi sve i daj mu min. 60 dana cveta, peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye