Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
PowerSeed je napisao(la):
super je, malo ali verujem ubojitio, koliko jos planiras dana
sinoc sam je zalia,jos 3 dana pa flush zadnji pa 6-7 dana da se malo osusi u zemlji,dva dana mraka i gotovo,na kraju 4mjeseca 12 12 nisam ni to ocekiva hehe,ne zamaram se kolicinom nekih 20 tak gr,ali zato ce ubica bit teska,lipo mirise i cila j masna i kristalna
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

deep

Aktivan Član
03.11.2011
74
27
18
32
12. Dimenzija
KjLvLodl.jpg


37DpK8Tl.jpg


7 dan od stavljanja u zemlju bez ikakve metode klijanja. 5 dan kako je izbila na povrsinu. raste ko luda :)
inace zemlja je composana universal, planiram gnojiti standard: vege plantela list, cvjetanje plantela cvijet. toliko za sada pozdrav svima :D
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Moj ponos i moja "bruka', klon WW i BB, opet je klonuo, sutra su izvaditi zemlju iz posude,
oprati koren i presaditi u novu zemlju(PowerSeed-ov savet) mada ne znam bas kako cu ubaciti ceo koren u zemlju
al snacicu se valjda nekako, ako i to ne pomogne skinucu 5-6 klon kolko ima vrha
pa cu videti sa njima, ili je genetika ili se koren gusi al mislim daje koren u pitanju.

fotografija0409.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
23.02.2008
1.048
1.455
188
WeeDiC je napisao(la):
Moj ponos i moja "bruka', klon WW i BB, opet je klonuo, sutra su izvaditi zemlju iz posude,
oprati koren i presaditi u novu zemlju(PowerSeed-ov savet) mada ne znam bas kako cu ubaciti ceo koren u zemlju
al snacicu se valjda nekako, ako i to ne pomogne skinucu 5-6 klon kolko ima vrha
pa cu videti sa njima, ili je genetika ili se koren gusi al mislim daje koren u pitanju.

fotografija0409.jpg
Grow suport, helppp :D
 

cj1980

Banned
Banovan
25.08.2012
83
14
0
43
WeeDiC je napisao(la):
Grow suport, helppp :D
ej pozdrav evo ti helpo oko korjena izvadis ga iz tegle skratis korjen sa skarama kao kod bonsai dodaj root kompleks za okorjenjivanje i biljka spasena , nemoj pretjerivati sa skracivanjem korjena mozes skratiti glavni i malo onih okolo ali one sitne zilice korjena probaj ne dirati sa njima biljka vuce navise hrane
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Pre 15tak minuta sam presadio BB, malo skratio koren sto ce te videti na slikama, presadio u novu zemlju
bez stiropora, koren mi deluje zdravo, normalna boja, belo-siva, losa stvar je sto sad ide u 6 sayti mraka,
evo nekih slika, nisam mogao bas sve zemlju da odvojim posto se koren vezao za istu :D

fotografija0410.jpg


fotografija0412.jpg


fotografija0413.jpg


fotografija0414.jpg


edit. Cj ja imam samo Planelu i Slavol od preparata tako da nisam mogao da stavljam root
a plasio sam se skracivanja korena, malo sam odsekao samo na kraju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
23.02.2008
1.048
1.455
188
ne radim joj nista a prvo procitaj pa onda komentarisi, na prethodne 2 strane ces naci odgovor!

edit. Tim tvojim komentarom si mi bas pomogao, ja kad nemam sta pametno reci uglavnom cutim,ja sam se nadao da ce neko iskusan uleteti sa savetom al ocigledno da niko il ne zna il nece da pomogne, hvala onima koji su pomogli, evo necu vise stavljati ovde slike ove moje salate koju mucim tako sto svaka 2 i po sata stavljam cijanid izvadjen iz semenki jabuka...
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
BoRaiCho je napisao(la):
@ Mikri

Kakvo je osvjetljenje u boksu ? Ima li dnevnik, daj neki info ? :D
pozdrav,dnevnik nisam radia ali imas u ovoj rubrici galerija sa slikama slike pa skoro svaki tjedan u zadnje vrijeme,pa u opisima slika nekih ima info o svjetlu i boxu,samo prolistaj ili pitaj sta te zanima,pc box je tocije dva pca spojena jedan do drugoga,rasvjeta 70hps + 2 cfl od 21w
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BoRaiCho

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
:thumb: nemam zamerke za sada, a verovatno ni u buduce ;)


a ovu jednu ostavljam ne potpisanu, vidim ima clanova (sad vec vise nisu clanovi) koji su u tripu da su fotke plagijat ;)



citat clana, koji zasluzeno vise nije sa nama:"samo se nadam da su i oni svjesni da ste sve slike pokrali sva sreca sto moja moralan nacelu su puno veca oda vasih pa necu prijavljivati krađu autorskih prava" (cj1980)
 
12.04.2012
26
19
3
37
hvala na komentarima i lajkovima znaci na dobrom sam putu :bananica
znam da bi bilo dobro da ih presadim al nemam dovoljno prostora. sad su u posudama od 5l