Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.07.2013
22
73
13
Tupatam
[sharedmedia=core:attachments:2948]
[sharedmedia=core:attachments:2947]
[sharedmedia=core:attachments:2949]

seed- unknown -pronašao u đepu-hehe..Vege je odradila Sylvania 150 MH. Neprestano sam brinuo o biljozi iako nisam znao kojeg spola ja vegam... na sreču ispalo je kako se nisam uzalud mučio i trudio oko ljepotice. Svašta sam joj radio-Mazio,pazio,LST,TOP,FIM&STROG..-37mi dan uživa ispod 400w HPS-a ,širi prekrasan miris i obožava crveni Kristalon rastopljen u kišnici.Još samo malo strpljenja i.. :smoke18: !!!
 
31.07.2013
22
73
13
Tupatam
znam Power.. :thumb: ali priznaj da ljepše zvuči kad se kaže kako se bliži kraj i da je pola puta prošlo. :watchplant: Ma..nije to ništa tako daleko- sve je to blizu.Jedino mi je žao što nemam pojima koja je koji brand. Od samoga početka su se dobro prilagodile i odlično napreduju. Isto kao i njezina jedina prijateljica. Tu drugu ljepoticu stavio sam pod HPS u Novoj Godini,a prvu tijedan dana ranije. Sad tako prekrasne zajedno cvetaju i čekaju da dobiju sutra malo jaču dozu Cristalona i Green Gardena. Ponjet ću sobom fotić da ih uslikam, možda netko od Vas - iskusnih growera prepozna koje su vrste u pitanju. :icon_wink:
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
2xLSD FIM odrađen na svim granama više manje i 3xAK47auto (Lowlife) bez treninga ostaju do kraja

3lbe.jpg


xfaf.jpg
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
hehehe ove 2 izduzene biljcice su me podsetile na one biljke ljudozderke, one u crtacima :D
nego ako to presadjujes zatrpaj do kotiledona, al vrv nzns sta je to pa poslusaj powera i citaj, citaj
i kad mislis da si spreman da opet pitas a ti nastavi jos da citas i citas :)