Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
84 DAN


Nema više vode, nema gnojiva, hrane se korjenom............
uglavnom, premršavi vrhovi ...........

prvi grow sa 250w je sramota






uglavnom sramotA, I BLAM

jebiga, nebum više nikad radil grow sa neuvjetima....

ovo je bila muka za potenciju, a ispala je banana

vrhovi su prazni , nikakvi....
najmanja biljka je odradila najjače vrhove, al tog je najmanje......
jebo mene.....


javim se za koji dan, kad ovo skinem s obzirom da brojim zadnje dane........................

 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.922
358
Socotra Island
eelslap.com
Bullshark , stara mesec dana ,jednom odradjen fim .
5a3q1i.jpg
 

Seth_Rogen

Astronaut
05.06.2014
178
367
63
E ovako, evo biljčice koju sam ja udomio. Znači kolega bezveze ubacio sjemenku u cvijetnjak s cvijećem i ona proklijala i narasla do jedno 15 cm, onako pomalo izdužena s dosta velikim razmakom između katova , a pošto on nema uvjeta , a da ne propadne ja ju odlučio udomit. E sad uvjek postoji neko ali. Jednu večer se malo previše popilo, i taman ču ju ja ponest kući... uglavnom onda sljedi blekaut. Budim se ujutro , na podu rasuta zemlja, a biljka topirana do jaja, osto samo najdonji par polužutih polupojeđenih listova, a ostatak leži na podu polumrtav i izlomljen. Pitaj boga šta sam ja s njom napravio. Pretpostavljam da se oštetila tokom transporta jer sam ju valjda pod majicom nosio kroz ulicu, kreten znam hahah (inače to ide uhvačen sa toliko i toliko grama, uhvaćen sa jointom, a ovo bi bilo uhvačen kako nosi biljku u tegli )

Uglavnom uspila se oporavit. Dopodne je na terasi na suncu, popodne kad se sunce malo povuće ide pod lampu do pola noći... danas je dobila i pola doze gnojiva za vegetaciju, pošto je sad u nekoj šugavoj zemlji iz maminog cvjetnjaka dok ovih dana ne dofuram nešto bolje i presadim ju. Sad nakon svih tih stresova i s obzirom da joj još nisam osiguro najbolje uvjete mislim da se fino razvila iz praktički samo stabljike u ova dva tjedna koliko je kod mene ;)
 

Prilozi

  • DSC03330.jpg
    DSC03330.jpg
    106,6 KB · Pregleda: 5
  • DSC03367.jpg
    DSC03367.jpg
    91,2 KB · Pregleda: 6

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
OGKUSH504 je napisao(la):
Nadam se..jer je OG jako zahtjevan strain kako cujem :)

ne znam gdje si to čuo. iz mog iskustva, ne može biti jednostavniji za uzgoj. nisam radio ništa posebno, malo sam pripazio na pH, davao sam vode i gnojiva kad je trebalo, i to je to. e sad, ako je to nekome komplicirano, što bi onda trebalo biti jednostavno?