Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.03.2014
25
28
13
Eksperiment sa LED trakama, PC kućište, 55. dan cvjetanja.
Revegetirani klon sa neke domaćice neprimjetnog mirisa.
S obzirom na svjetlo ja sam i vise nego zadovoljan urodom

SWvuSp9.jpg


ha022vd.jpg
 

JoeST3

Aktivan Član
19.08.2014
23
88
33
Mediterranean
Evo da se i ja Amater i početnik ovde predstavim. Ovo je moj prvi pokušaj sadnje, Dobio sam neko sjeme feminizirane jamajke,pisalo je na omotu,odnosno samo to se dalo pročitati,a ostatak omota je bio otkinut! Znači u lončanici na balkonu visoko u neboderu (Samo sunčeva energija). Presađena je u 6 om mjesecu.Dosad sam koristio samo "Hesi TNT" i zemlju iz "Tommy-ja". Planiram još kupiti i "Hesi" za cvjetanje. Na početku sam je malo prepržio Hesijem ali ispalo je sve O.K.!Nadam se da ću ove godine prvi put probati nešto iz "kućne radinosti"! Bez "Vutrine" pomoći ne bih nikad stigao do cvjetanja i zato zahvaljujem na korisnim savjetima!
Pozdrav svima i svaka sugestija i savjet je više nego dobrodošao! JoeST :smoke18:
Evo i par slikica!(Ovo je slikano na brzinu pa se izvinjavam zbog kvalitete,slikaćemo koju bolju za drugi put)! Pogledajte prilog 3478Pogledajte prilog 3477Pogledajte prilog 3476Pogledajte prilog 3475
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Lijepo je vidjet da netko stvarno prvo sve procita pa krene u grow. Lijepa biljka ;)
Sretno da zavrsis do kraja ;)

btw...jel pise na kutiji koji breeder/seedbank od koga je nabaljeno to sjeme?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JoeST3

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Biljka ti je prelijepa :thumb: Nemoj joj neko vrijeme davati nikakav dušik(N) jer po tamnozelenim listovima vidim da ga ima i više nego dovoljno. Ako budeš koristio Hesi za cvjetanje uzmi Bloom i Phosporus+ i samo s tim piči do kraja. Malo manje od propisane doze ili svako 2-3 zalijevanje normalna doza...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JoeST3