Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Jack Herer auto, jos nekih mjesec-mjesec i pol jahanja, također cfl u pitanju, bit ce i lijepsih slika :)

IMG_20141216_151745.jpg


IMG_20141216_151832.jpg


IMG_20141216_151619.jpg


IMG_20141216_151900.jpg


IMG_20141216_160726.jpg
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Nazalost jako tesko izvedivo , mastam kako bi to izgledalo...
Jos cu vidjet kako ce napredovat, miris se jako intenzivirao u posljednjih par dana, stvarno predivno mirisi, pred tjedan dana stala s rastom i sad krece debljanje polako, zdrava je, mislim da ce bit ok.
Jedva cekam sljedece godine pa da konacno krenem s pravom rasvjetom, da stavim neki dnevnik.:D
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
a nishta..onda bar "nadjidjaj" josh cfl-ki nekako oko biljke-niz stabljiku ( warm light ili ti 2700-2800K )...dosta je visoka pa bi joj bash trebalo dodati + vishe W = vishe gr..pa mislim da bi ti se ulaganje od 30tak € na kraju i ekonomski gledano isplatilo..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bassman

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Zasad je pod 8 x 25w, od toga su 7 za cvjetanje.Znaci 200w, bit ce nekako, imam ih par i uz stabiljku..Znam da je to pomalo mucenje s jedne strane, al zadovoljan sam stanjem, skupljam iskustva za HPS
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
shteta shto su toliko u visinu otishle..mozhda bi mogao pochistiti malo ove dolnje cvjetiche...i skoncentrirati svjetlost na gornje 2/3 biljke.. (200W je ono shto joj dajesh..ali ona ne mozhe iskoristiti sve lumene-dosta ih se gubi udaljenoshchu lampe od biljke.kod cfl je to josh i vishe izrazheno )
prichekaj josh malo i vidi koliko se pune ti dolnji cvjetichi..pa ako nema nekih pomaka..mozhda bolje poskidati to i usmjeriti i svjetlost i klopu u gornje 2/3..
ali..za automatika izgleda fino veliko..pa mi je time josh vishe zhao shto nemash phs da ju nakrca full..
p.s. koji je breeder/proizvodjach tog JH Automata ? ( svidja mi se...pa da ga malo progooglam )
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Je postepeno radim lollipopping, jako slabo se razvijaju popcornici,bas zbog udaljenih zarulja.Sjeme je GHS, ova biljka je plod 'samooprasene' majke iz ovogodisnjeg outdoora.Uradjen lst, mozda sam morao topirat(mada ne volim autose rezat) velika je i jer ima skoro 20l zemlje.Iduci put ide Hps + foto-biljka.Al o tom potom :)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
....Sjeme je GHS, ova biljka je plod 'samooprasene' majke iz ovogodisnjeg outdoora.

e dovraga..da si rekao bilo shto osim GHS..razmislila bih o naruchivanju..ali od njih - NO WAY
-nego..kako se oplodila? hermi ili rodelization ? ili neshto 3.?
i..kakve su bile te koje si ljetos uzgajao? jesi li primjetio kakvu razliku izmedju njih i ove?
btw ako je ova ovolika..a u posudi je..kolike su onda bile te u outdooru?
razmishljam baciti neshto u out 2015. -vech imam neki auto kush od rqs i od buddha s. odlichan afgh.purp.kush auto ( freebies.a ovaj buddhin ima iiiizrazito mali prinos.ali je poseban-aroma,okusizgled + ugodno djelovanje..) pa trazhim josh neki sativastiji auto..a jack h. mi se i inache -u fotop. varijanti svidja..
+jesi li negdje bacio neki smoke report za taj auto J.H. ? ( da ne kopam forum uzalud ak nisi )
hvala..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mar1o and Bassman

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Biljka je bila od frenda, dosla je do kraja, u jednom vrhu je nasao to sjeme (samo jednu sjemenkuna cijeloj biljci, 'produzetak vrste') .Tesko je govorit o razlikama jer je sve bilo drugacije :) .Bila mu je u kukuruzu nije bila visa od ove moje koja je na 115cm.Mislim da me pogodio i neki bolje sativasti phenotip od njegove, ima drugaciji miris cak bi reko puno intenzivniji vec sada.
Nisam se ni ja nadao da ce bit ovolka, bice da je i do ostalih uvjeta, 15/9 i 14/10 rezima, treninga, zemlje (na temi ZEMLJA, na 12. strani imas moja dva posta o zemlji)itd.
Rad biljke od frenda je bio dobar, ne prejak, socijalan, odlican za izac u prirodu, uglavnom head high.Tome se nadam i ja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
G13 dr.Greenthumb
62AW8OH.jpg

5iQ3PsT.jpg

7pqVvuL.jpg

ova biljka pjeva...sirenski zov klonova..

ovo je "nirvananina salata" tochnije AK48
vQU4Cyx.jpg


btw. namjerno sam stavila strainove koji nisu tipichno CBDovske...iako..ovaj G13 ima chisto CBD djelovanje..zato sam ga i uzela..
- Nirvana AK48 je tu chisto da malo zachini 2.varijantu ulja ( uvijek si gledam napraviti jedno ulje od cisto CBD sorte/i i jedno od CBD+"thc" sorti ...vaj puta cu 2 thc sorte u giru.. AK48 i Channel+ ( koji ima povisheni CBD )
danas krechu prema cvjetanju -svaki dan po 1h manje svjetla+ gnojenje sa vishe P i K ..pa rachunam da che za cca 6-7dana pocheti sa cvjetanjem..
G13 je mrvicu LSTiran (samo glavna stabljika ) i uglavnom supercropan.
AK48 je sada samo lagano LSTirana glavna stabljika + sutra ide supercrop najvechih grana..
(sve biljke su u 15litarskim posudama..ova nirvana je mozhda chak i u 17lit. )
eto..that's all folks
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
hvala..ali moglo je to bolje...zemlja me koshtala cca 10dana rasta/razvoja.
tamara..salatasta je skroz...ogromni i shiroki listovi..svjetlije boje...mesnata skroz...shteta shto im fali tih 10tak dana...ali ne mogu chekati vishe (trebam ulje..tj.rachunala sam na novu turu ulja sredinom 01.mj. a ovak se to pomiche za sigurnih mjesec dana + nechu ni curing mochi odraditi..)
jedino se nadam da che CBDovke iz klonova brzhe uletiti u cvjetanje i prije zavrshiti..zhivi bili pa vidjeli
+ shto chu zbog situacije sa zemljom morati vishe gnojiti..tako da che ovo biti daaaleko od dobrog growa..ali ajd...nadam se da chu izgurati za bar 3-4mj.ulja..shto znachi..morati chu josh jedan raditi ( ahhh.. shto mi to teeeshko pada hahhahah )
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
josh maaalo malomu treba..vidjela sam 1-2 mlijechna trihomicha..a kako si odabrao skunk..vjerojatno ne zhelish amber trihome vech vishe tih prozirnih i mlijechnih ( kada su takvi high osjechaj je jachi-sativastiji-vishe glavu lupa itd.. )
tako da..prati svakodnevno...chim dobijesh 1/3 mlijechnih mozhesh ju staviti u mrak na barem 48h
a sada bi mogao odraditi neki flush..taman da bude ujedno i zadnje zaljevanje..
samo..ako ikako mozhesh...flushaj ju i onda ponovi flush nakon cca 3-4sata ( josh toga che izachi iz zemlje u tom 2. flushu )
i..predvidjam cca 3 dana (+48h u mraku ) i ona bi mogla biti za branje (ako zhelish taj klasichno skunkasto sativasti head high )

edit: shto se w.w. tiche...ne znam..meni se chini da si ju maaalo rano skinuo ( ali opet-to ovisi o tome kakvo djelovanje zhelish...ja osobno bi ju postila sigurno josh 10tak dana )..iako..teshko je procijenti ovak na suhoj..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Samuraj u čizmama
01.12.2014
12
8
3
34
Hvala ljudi...pustam ja to jos malo i svakodnevno pratim......

Vjestice...flushat cu sutra prekosutra i kad se to posusi ide u mrak...probat cu to sa flushom par sati iza flusha samo da li s istom kolicinom vode...a i nebi mi smetalo da bude dosta amber trihoma jer jos nisam pusio nesto bas da te razvali...ovaj ww je fin ali ne udara bas da rusi konja i kauboja.....inace lemon je star 65 dana....pa jos deset dana nece mu skodit.....

Thx na brzim odgovorima....
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
e pa zato ti i kazhem..ovisi kakvo djelovanje zhelish. mislila sam da zhelish vishe high efekt jer si ipak skunk odabrao...a ako mu pustish previshe amaber trihoma..mogao bi te vishe zabijati nego dizati..

a za w.w. da..vjerojatno si ju pobrao mozhda chak i 10tak dana prerano -to shto oni napishu u opisu sorte:vrijeme cvjertanja..u 90% sluchajeva mozhesh kooomotno 7 dana dodati..a chesto i vishe ( opet ovisi o djelovanju kakvo zhelish.ali i o nachinu uzgoja..ali to je vech druga pricha )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Samuraj u čizmama