Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.252
10.206
358
3 skunka i tutankamon točno mjesec dana u 2,5 l, 20/4, ispod cfl 80 w

GXsmosj.jpg


jučer presađene u 14 l i ispod HPS 400 w
sad će da polude, one od svjetla, a ja od ventilatora
 
28.08.2014
15
71
13
Pozdrav drugari,ovo mi je prvi post,imam neko sranje od telefona pa sam cekao aparat,zbog ociglednih razloga.
Na fotosu je pocetak 7. nedelje cvata,home made box dimenzija 90x60x180,250w hps.Po meni je fino odradjeno,osim folije koju sam sklepao od kojecega sto daje refleksiju,izmedju ostalog i alu foliju...
Dobijala je ''connoisseur'' do pre 7 dana,videcu po njoj da li ce trebati jos.Flush sam odradio 2 puta do sad,posle flusha 4 dana susenja korena pa djubrivo.Trihomi su blago mlecni,po mojoj proceni joj treba jos nedelju do dve...
Inace,stajala je nedelju dana duze u vegetaciji,takodje je greskom 7 dana bila pod 18/6 pod hps-om.
Seme je random,od prilicno potentne biljke,cuvao sam ga 3 godine.Bacam jos fotki kad smanjim rezoluciju,takodje od druge biljke (Smrdi na povracku-Africko seme),koja je posadjena kasnije,ali kolicina trichoma na njoj je znaaatno veca a prilicno je mladja od doticne.Zelim da zahvalim svima na podrsci koju pruzate jedni drugima i mislim da je sve ovo vise nego predivno.Svaki komentar je dobrodosao,ako sam nesto zaboravio,izostavio,podsetite,dodajte...Sretan i uspesan grow,svima!!! ;) wu org.jpg

IMG_6868.jpg
 
28.08.2014
15
71
13
Hvala kolege! :) Obe fotke su od jedne curice,imam manjih problema sa uploadovanjem ''smrdljive Africke'',ide uskoro,nadam se. :D

I to je ta Africka sto smrdi kao vomit...6 nedelja u cvatu,puna trichoma,ali koji voonj,ljudi moji...Primetio sam da su njeni pistili dosta deblji i gusci u poredjenju sa drugom. Af.s.jpg
 
Poslednja izmena od urednika: