Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.11.2013
90
92
18
lennon napreduje,muci me niska vlaga al sam siguran da ce odradit svoje
18. dan 18/6
Pogledajte prilog 15916



ova je udomljena neplanirano,nepoznato sjeme 30. dan...prizeljkujem curu
odradio trening,apsolutni sam amater u tome
Pogledajte prilog 15917

veliki pozdrav kolege :respect::vutra:

Oblozi/prekrij senzor nečime, tipa karton mali da nije pod direktnim svjetlom..
direktno svjetlo koje udara po senzorima pokazuje obično malo veću temp nego što je..
 
31.08.2014
29
138
28
Flush,2-3 dana jos pa nož!:rasta: NL auto *mutant*

@hazEmania

Taj lennon jel to mozda free sjeme bilo? Vidim po listovima cudne fleke,meni poznata genetska "greska" kod lennona koji je bio free uz narudzbu.Meni je ispao kelj a ne vu od tog sjemena :D


Smells pogodio si do u detalj o cemu se radi,da, free sjeme je to! Sad si me bacio u bed da ni sam neznam sto da radim,bas sam se veselio tom lennonu.....:plac::plac::plac:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells
09.03.2015
6
5
3
29
Pozdrav,
Zasadio sam biljčicu oko 3 mjeseca, raste na prozoru tako da ovisi o Suncu. Zanima me dal je po slikama uredu i kad bi trebala početi cvijetati? hvala i lijep pozdrav vutroljupci
 

Prilozi

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    66,9 KB · Pregleda: 63
  • unnamed (1).jpg
    unnamed (1).jpg
    54,6 KB · Pregleda: 62
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran and 1310

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Dobro izgleda s obzirom da ju drzis na prozoru.. ;). Nece ti to pocet cvjetat do kraja sedmog mjeseca,pocetkom osmog jer onda se skracuje dan polako.. ;)
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Smells pogodio si do u detalj o cemu se radi,da, free sjeme je to! Sad si me bacio u bed da ni sam neznam sto da radim,bas sam se veselio tom lennonu.....:plac::plac::plac:
Tvoj ipak puno bolje izgleda...pogledaj ovaj lennon :bocni::

Inače onaj NL auto *mutant* je isto free sjeme bilo,nema ništa od tih free sjemena izgleda,roba s greškom...

@Tamara - ni sama nisi svjesna koliko je točno to što si rekla,jer je upravo to bila zaj... "kakav grower takva biljka"...zbog pravilnika ne mogu objasnit :D
 

Prilozi

  • kelj.jpg
    kelj.jpg
    540,8 KB · Pregleda: 51
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara