Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.01.2016
113
70
28
35
Super su. Ja imam 8 komada tutankamona i ubacio sto sam dobio jedan ww auto ( posto nisam nikad imao autosa) samo skroz idu u visinu iako sam topirao ali su odlicne za prvi grow
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
vidis,i ja imam jednog tutankamona dobio ga free, sjetio se..u ladici ceka svojih 5min mozda slj grow i jos par autosa ali NL, bas me zanima kako ce ici tvojih8.trebat ces prostora za njih i dobar trening.
ja stavio jednog automatica izmedju da imam sta za pusit dok cekam kushice da zavrse, i gura fino bez top-a samo lst, sretno dalje
 

PleromaBythos

Aktivan Član
23.03.2016
208
634
93
Postovani i uvazeni kolege i kolegice... evo jucer sam imao Harvest pa idemo kratki osvrt na grow i naravno popraceno s nekoliko fotkica. ;)

Grow - 2x Auto Super Hash 12l pot i 2x Monster Klon Blue Dream 25 litara pot.
Box - 1mx1mx2m, HPS 400w, dva unutarnja venta, vent s filterom, vent za upuh, dva ceresit odvlazivaca, termo/hygro, timer...
Supstrat - Biobizz All Mix za klonove (vrhunska zemlja koja je spremna za neka 4 tjedna), Za Automate sam koristio svoju organsku zemlju tretiranu kompostnim cajem s mikrorizom i glistnjakom isto je bila spremna za jedno 3-4 tjedna s tim da je odradila jedan grow prije ovog i bila je dobra za jos jedan bez naknadnog tretiranja,
Gnojivo - BioBizz starter pack, PH korektor Bio jabucni ocat.

*Sjemenke automata sam dobio na poklon, ali na kraju mislim da su ipak bile neke fotoperiodne sjemenke neznam cega, jedan daje onako divan strawberry miris, a drugi vise Pine/Citrus miris. Ukupno su stari bili 114 dana od nicanja iz zemlje! Tako da neznam u 23 danu su prebaceni na 12/12, a u periodu vegetacije (18/16) pustili su pistile iz calixa to sam racunao kao neki preeflower i prebacio na cvijetanje.. po breederu trebali bi biti gotovi u 60 dana.. a moji skoro duplo isli pa stoga predpostavljam da su fotoperiodne.

ASH 1 - dao mi je 204 g mokrog
IMG_3212.JPG

ASH2 - dao je 195g mokrog
IMG_3208.JPG

Blue Dream Monster Klon 1 - 492g mokrog
IMG_3213.JPG

Blue Dream Monster Klon 2 - 490g mokrog
IMG_3209.JPG


Dakle grow je prosao vise manje kako sam htio, mozda se moglo i bolje s obzirom na konstantne probleme s prevelikom vlagom.

Ukupno sam dobio 1381g mokrog, sto bi trebalo zadovoljavati 1g/1w u konacnici suhog, ali to vam javim naknadno. ;)

Budovi su tvrdi, mesnati, secerni i masni, nakon branja s ruku sam sastrugao Charas i udrio jedno 3-4 malene sve skupa i mogu vam reci da me svaka razvalila na bar 1sat tako da sam morao odmoriti malo ;)
IMG_3215.JPG

Budovi, trim s popcornima (onim najmanjim) i lisce su stavljeni na susenje i nakon toga idu na curing.
IMG_3218.JPG

I za kraj Afghan Delicious, planiram ju odraditi samu SCROG metodom da vidim koliko se max da izvuci na 400w od jedne biljke. Veliki pozdrav svima koji su pratili ovih par fotkica koje sam postao u proteklih par mjeseci! ;)
IMG_3219.JPG