Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.11.2016
77
76
18
30
Pozdrav RQS Dance World. Imam poteskoca pri vegetaciji. Neznam sto se dogadja sa biljcicom i sto ce od nje biti. Ako tko moze pomoci, pisite.
Mislio sam je prebaciti van na cvjetanje i rast, mozda se oporavi. Ali listovi krecu rasti sada normalno. Nisu deformirani kao ovi prijasnji.
 

Prilozi

  • IMAG1058.jpg
    IMAG1058.jpg
    365,4 KB · Pregleda: 42
  • IMAG1057.jpg
    IMAG1057.jpg
    404,7 KB · Pregleda: 45
  • IMAG1056.jpg
    IMAG1056.jpg
    391,7 KB · Pregleda: 38
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
dugo nisam okačio ništa, a i nemam s čim obavit fotkanje, a danas seka stigla doma s faksa pa reko ajde da se poigram:let:, iako nisam zadovoljan, postajem ko :djede: neki, ajfonka 6ica i glete kake sam slike loše okinuo...
doma mi je seka par dana pa ću probat sutra preksutra malo bolje...
moram naglasiti da sam danas produžio rasvjetu radi fotkanja na sat i pol skoro....vjerujem da neće bit njesra, jake su curke...
4 x kalaš regular, ove niske
1 x cbd
cbdjka je samo topirana par puta a ostale kolegice su dobile i po lampi odozgo a i ispod suknje sam ih diro, uglavnom dok nisam dobio što sam planirao...
izašle iz zemlje 05.01.
na cvatu otprilike 2-3 tjedna
odozgo 600W dual udara
duže sam u vegi bio od plana radi niskih temp. i sporijeg razvoja, bilo je više kupus lišća ali sam ga kasnije kroz frizure uklonio
ljeva malecka, najmanja vidno, je malo dobila i prejaku klopicu ali ide...
očekujem od njih mnogo, nevidim razlog zašto i nebi...
prvi put sam ovako skidao i dolje skoro sve, nadam se da ču dobit sve štapove podjednake, lampa je podjednako udaljena od svih, čak ih i rotiram nekad, vrtim malo...kao večernji valcer koraci prije spavanja:mario:::banana123::skot:::banana_rasta:...
vidim da zbog nedostatka vlage sporije malo puni hedove pa špricam s vodom svaku večer u mraku, nekad i nočno još jednom zamaglim, ujutro vidim da im paše takav noćni špricung...
klopa tek od 4. tjedna, koristim samo planteline bočice plus melasa,
štapovi odozdo zaista izgledaju uvjerljivo, debelo, nadam se da če napumpat ovo gore do explozije, dabog da moro 3 dana duže sušit kolko se udebljaju, :rasta:
IMG_6969.JPG IMG_6974.JPG IMG_6975.JPG IMG_6978.JPG IMG_6984.JPG IMG_6985.JPG IMG_6993.JPG




over&out:razvaljen::