Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ja kazem da je sve ok, imas dosta strejnova sto imaju ljubicansveno presijavanje, cak i boju, a moze biti i da je zbog hladnoce ovih dana, meni doduse poljubicavili listovi i trimovi.

e svasta, opet neki tripovi sa forumon, nije bilo ludovog i stipetovog posta dok nisam lupio rply
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
nUGYOpo.jpg
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
E ovako. Nisam htio objaviti dok ne bude sve gotovo.:) Već sam spominjao da ima još jedna biljka, ustvari pitao sam se da li ima jer je nikako nisam posjećivao. Znači prepuštena je bila sama sebi, s tim što sam jedino malo vodu sa izvora usmjerio da pomalo zaljeva biljku. Razlog zašto nisam posjećivao sajt je taj zato što je podosta udaljen, a ima se dosta i hodati. Prije desetak dana odem do južnijih dijelova lijepe Hercegovine koja je i ovog puta opravdala sinonim idealnih uslova za našu svetu biljku. Iskreno nisam očekivao da ću išta zateći. Međutim ispred mene se nadvi biljoza od 2 metra. Već se smrkavalo pa nisam mogao da je uslikam u njenoj punoj veličini. Isčupam fan listove, a ostatak u torbu i udaraj se nogama u dupe. Ima miris kao benzin bez ikakve trunke nekog drugog mirisa. Još se nisam susreo sa ovakvim mirisom marihuane. Sutradan je otrimam. Pola biljke sam bacio zbog buđi. Vjerovatno to što je stalno bila malo u vlagi zbog izvora. Ali ja sam zadovoljan da je bilo išta.:)
Otrimana biljka:
IMG_20151019_125947.jpg

Posmrtni ostaci nakon sušenja:
IMG_20151026_144318.jpg

I dvije tegle hercegovke:
IMG_20151026_144637.jpg

I sve zajedno, s lijeva na desno čokoladni, forest queen domaja i hercegovka:
IMG_20151026_145647.jpg

I na kraju suhi trim koje će vjerovatno u rakiju:
IMG_20151026_150600.jpg

Žao mi je samo što nisam mogao hercegovki posvetiti imalo pažnje, jer kakva bi to samo zvijer bila. Ali i ovako sam zadovoljan. :D To bi bilo sve što se tiče mog ovogodišnjeg prvog ozbiljnjijeg outa. Zahvaljujem se svima koji su mi pomogli, pogotovo iskusnijim growerima. Nastojao sam da ne postavljam puno pitanja i puno sam čitao i učio. Slijedeće godine idemo naoružani sa više znanja!:let:
 
Poslednja izmena: