Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Da, bukvalno ima vrlo vrlo jak miris nekog goriva kao benzin ili nafta. Na prvu malo i neprijatan mada ne volim to reći za vutru. Nikakav cvijetni ili drugi miris koji podsjeća na vutru. Suha i dalje ima taj miris samo smanjenog inteziteta. Smoke report poslije malo kjuranja. :D

Edit: U tome je i čar domaja. Nikad ne znaš kakav ćeš genotip dobiti.:) Uvijek iznenađenje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nisamjaopet

NoVaseline

Aktivan Član
13.10.2015
102
291
63
61
Balkan
Gledam ovu temu i razlike u biljkama su ogromne, sto me kao pocetnika bas buni.
Jel to do nedostatka svetla ili sta? Evo konretno post #3983, kako je moguce da je pocetak novembra a da je cvet maltene tek krenuo? Jos mu neko dao uzgoj+, o cemu se radi?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
uz najbolje zelje i bez namere da te razocaram, al toliko sunca koliko joj treba nece sigurno imati. sledece godine ranije kreni, ta zavrsiti (kako treba) moze samo pod lampom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivan8

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Na žalost ne, FD će do godine biti svjetlim suncem obasjana ponosita sred balkona. :) Prošlih godina sam startao na balkonu pa bi prenosio u vrt ali dogodine autosi idu odmah u vrt ( grape muerta i NYC diesel od barney's-a,ak od bulk seed-a i sensijev ww ) a patkica i ja ćemo biti na balkonu u tegli od 30 litara... ;)