Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
Išao ga obić i šok i nevjerica :eek:. Glupe gusjenice
braon gusenice mozda? jA nasao po koju danas :GR naravno sa budjavstinom ponegde
DSCN0077.JPG

enivej, ode liberty haze DSCN0081.JPG otrimano kako stoji, smorio se ni zavrsio nisam do kraja, ostavio za posle susenja, bilo vise lisca na njoj nego ona dva kusha zajedno, vidi se da je nakrivljena od vetra pre par dana srecom dobar koren pa nije skroz pala DSCN1862.JPG DSCN1867.JPG
naravno nije sazrela 63 dana cvata, evo jedan od donjih hedova DSCN1865.JPG i kako lezi zaklana DSCN1861.JPG

i obesena na tavan da se susi narednih dve nedelje

DSCN1871.JPG

ja gotov sa growom do daljeg.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
@grouchy baš takve braon, i ista stvar kao kod tebe na tom hedu, a gornje hedove su kučke bušile od vrha prema unutra, polože jajašca koja navuku plijesan, a one se uvuku u srčiku stabljike i krepaju, kakvu mizeriju od života imaju :fuck:, na tren mi ih i žao bude :D.
Joojjj to trimanje, satire žešće, sve mi se zeleni danima pred očima, žuljeve dobio od škara :(.
 
10.03.2017
125
236
43
33
Wild West
@marystevens ako bas nemas nista zalipa stavi koji manji cicak na radijator cisto da umiris zelju. Ostalo ce biti spremno tek za 20-ak dana od berbe (susenje 7-8 dana i curing barem 10-12 dana). To govorim kad ces moci finu frulu zapaliti. Duzi curing donosi bolji smek,miris i rad. Pogledaj teme susenje i curing
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Dobro veče svim uvarenim članovima vutre, a i onima koji to nisu :rasta:.
Oluja svih oluja, udari vjetra jačine do 120 km čupalo stabla, izvrtalo kontenjere, nosilo krovove. Ful zanimljiv dan pun događanja, ja uglavnom moja afrička stabla privezivao jel su krhka za naša podneblja.
Sreća da sam znao da dolazi oluja i pod okriljem noći sinoć skinuo i zadnju ljepoticu. Riječ je o nenadjebivoj Lost Coast x OG skončala je u 60-tom danu cvata, taman što bi se reklo.....
posljednji pozdrav krasotice u noćnom izdanju:
LCxOG 60 day flow.JPG
...i evo nam je nakon petosatnog trimanja (nevjerovatno tvrdi hedovi, doslovno hladno oružje):
DSC_2251.JPG
...i tutto completo na sušenju:
DSC_2252.JPG


Obećah i fotku onog što se dalo spasit od
Galaxy-ja, pa evo ga pred početak sušenja:
Galaxy spašeno.JPG



I za kraj evo jedan pogled na osušen materijal Critical Kush-a prije tegliranja:
CK-gotovo.JPG

Evo vam i
Thumbovi za lakši pregled na mobovima ;):
LCxOG 60 day flow.JPG DSC_2251.JPG DSC_2252.JPG Galaxy spašeno.JPG CK-gotovo.JPG


S ovime i završavam svoju out adrenalinsku avanturu 2017-te. Ispričavam se svima koji su očekivali dnevnik od mene, jbg. bio je u planu ali zdravstveni pakao me onemogućio u tome, i pomalo mi je žao zbog toga, ali obećavam da će biti dnevnika do godine :thumb:.

Sretno i svima outdoorcima koji su još aktualni, neka bude plodno i veselo.
Drž'te se moji vutroljupci i Peace from
126fs3187425.gif
.
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Guraj dok je vrijeme ovako!
I ja sam ostavio Amhersta (pola biljke,pola sam skinuo jer sam bio prisiljen,inače ne bih,67 dana u cvatu,a pustit ću ga još 10.Samo da bude sunca 4/5 dana i to je ono što mu treba da se okameni :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crnorizac

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Dobro veče svim uvarenim članovima vutre, a i onima koji to nisu :rasta:.
Oluja svih oluja, udari vjetra jačine do 120 km čupalo stabla, izvrtalo kontenjere, nosilo krovove. Ful zanimljiv dan pun događanja, ja uglavnom moja afrička stabla privezivao jel su krhka za naša podneblja.
Sreća da sam znao da dolazi oluja i pod okriljem noći sinoć skinuo i zadnju ljepoticu. Riječ je o nenadjebivoj Lost Coast x OG skončala je u 60-tom danu cvata, taman što bi se reklo.....
posljednji pozdrav krasotice u noćnom izdanju:
Pogledajte prilog 177343
...i evo nam je nakon petosatnog trimanja (nevjerovatno tvrdi hedovi, doslovno hladno oružje):
Pogledajte prilog 177344
...i tutto completo na sušenju:
Pogledajte prilog 177345


Obećah i fotku onog što se dalo spasit od
Galaxy-ja, pa evo ga pred početak sušenja:
Pogledajte prilog 177346



I za kraj evo jedan pogled na osušen materijal Critical Kush-a prije tegliranja:
Pogledajte prilog 177347

Evo vam i
Thumbovi za lakši pregled na mobovima ;):
Pogledajte prilog 177343 Pogledajte prilog 177344 Pogledajte prilog 177345 Pogledajte prilog 177346 Pogledajte prilog 177347


S ovime i završavam svoju out adrenalinsku avanturu 2017-te. Ispričavam se svima koji su očekivali dnevnik od mene, jbg. bio je u planu ali zdravstveni pakao me onemogućio u tome, i pomalo mi je žao zbog toga, ali obećavam da će biti dnevnika do godine :thumb:.

Sretno i svima outdoorcima koji su još aktualni, neka bude plodno i veselo.
Drž'te se moji vutroljupci i Peace from
126fs3187425.gif
.
Za sljedeću sezonu uzmi par Blue Dreama od Humbolta naravno i vjeruj mi ako ga nisi imao,jer se ne sjećam iskreno nečeš požaliti.Nešto posebno,izgled,miris,okus,rad-nešto fantastično.Žao mi je što nisam umjesto 707 uzeo njih kompletno.
Čitao komentare po forumima,uvijek se u superlativima spominjao al ne sjećam se više što je presudilo.
Iduča sezona ziher u plavim snovima :thumb:
Fantastičan u svakom pogledu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke