Galerija fotografija s komentarima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Pa vecina stvari koje sadimo su hibridi,rijetko da neko sadi neke izvorne sorte bilo cega sto je i cest slucaj na nasem forumu i nama dragoj biljci. Svi pusimo neka "sranja" jer u opisu pise da je extra yield ili ne znam ni ja sta
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Danas malo o drugim biljkama, imam u jednom boxu jedan mali problem, koristio sam jedno vrijeme djubrivo od zare, izgleda da vise nije u redu, napravljeno je pocetkom maja, znaci desila se stvar, da se na zemlji pocinju sakupljati musice poslije koristenja tog djubriva, sklonio sam prvi sloj zemlje jedno 1cm, bacio nove, sacekao 2-3 dana, da se ne bi kakve gljive pocele stvarati zbog vlage i tog ustajalog gnjojiva, na svu srecu nista se nije desilo, osim da se ustanilo jedno par izbjeglica..
Sada da ne prscem u indooru, pogotovo ne u tom malom boxu gdje testiram svoje diy stvari, dodjoj na ideju da ubacim 4 biljke pojedinacno u svaki cosak boxa.. XD
a radi e o biljici "carnivoren", tip biljke koji se hrani od "mesa", znaci od mušica, muha, mrava i drugih vrsta mali insekata.. <- "biljka mesozderka" na nasem..
pa bom vidjet cu, imal pomoci :p ovo je samo test, i neke moje lude ideje.. xD
znam ja da vecina tih stuha/mušica može bacit larve/jaja vec na cannabis plantse, i da se tu onda druge mjere moraju poduzimati..
no, kao sto sam rekao, ove cistacice ne smetaju imaju mjesta.. tako da.. who cares
eh da, jedna je vec pocela jesti :razvaljen::
IMG-20170914-WA0012.jpg IMG-20170914-WA0023.jpg