Gnojivo - koje, kad i koliko?

• Nova nagradna igra za sve članove foruma: Growbox izrada - Tutorial. Nagradna igra se završava 31 decembra. Više detalja na linku: Growbox izrada - Tutorial
Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients
10.02.2015
142
114
43
28
Kingston,Jamaica
Mozda nije bas pogodno mesto za pitanje ali kad smo se vec dotakli teme, u pitanju je autos 54 dan, koji prema prodavcu treba da bude gotov za 75 dana. Pa me zanima da li je kasno za overdrive ako poslednje dve sedmice treba samo vodu?

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.371
15.759
358
Neće ništa biti kasno, ne gori nigdje:)
@Jamrock imaš 3 sedmice do kraja po papirima ali dodaj još jednu najmanje na procjenu proizvođača. Ja bih na tvome mjestu još dvije sedmice davao Overdrive i onda ostavio samo na vodi, mada sa slikom bi bilo puno bolje za procijeniti ali imaš i za to predviđenu temu pa možeš pred kraj postati ovdje ispod:thumb:

23.10.2011
13
6
3
33
sto mislite o ovom djubrivu ?
Formulacija mu je granularna, ali je vodotopivo, u vocarstvu se jednom godisnje daje biljkama, mladim biljkama oko 100gr...
pretpostavljam da ne bi bilo loshe za cvetanje jer je dosta jako u P i K, a opet ima i nesto azota sto nije lose.
Vidim da ljudi ovdje masovno koriste ta tecna gnojiva koja su stvarno prakticna, ali interesuje me je li ima neko iskustvo sa ovakvim djubrivima ? elixir-zorka-npk-62412-600x300.png

21.01.2014
91
157
33
Do sada sam gnojio samo sa Plantellom, ali bih htio malo evoluirati i uzeti neki starter pack. Biobizz, Hesi, možda Mills. E sad, s Plantellom sam koristio vodu BEZ reguliranja ph i to je bilo dobro. Mene zanima koji je od ovih proizvoda zahvalniji za korištenje s netretiranom vodom?

• Sviđa mi se
Reactions: VenloNL