Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.327
7.026
258
@Wendigo nesto sam trazio, pa i nije bas tako kako mislimo, tj da se sporo otpusta ili usvaja, to je mozda wolastonit onaj, jer onda ne bi bilo svrhe u dwc sistemima, jer bi za to vreme nekoliko rezervoara bilo promenjeno, a tu se najvise koristi i najpotrebniji je.
Druga stvar je sto mi dajemo metal biljkama, a ovo je mineral, koji nema istu semu pozitivnog i negativnog naelektrisanja, ali se vezuje za elemente i onda ih tako biljke usvoje zajedno ;)
Sad ja gledo za u hidro, nezz kolko ima veze u zemlji i kako zvuci?
 

hibridnihed123

Aktivan Član
29.07.2023
90
346
53
Pozdrav ekipa,
Tropicana auto 4 tjedna stara, dobila 2 puta hesi tnt I supervit , po tablici bih trebao u prvim tjednu cvijeta dati boost..treba mi savjet od iskusnijih s auto sortama,(kako bi neko iskusan gnojio hesijem ovog automata),da li da joj dajem boost za par dana kad pocne da cvjeta (sad je u prefloweru) I onda da nastavim bloom..ili da dajem tnt jos nekoliko zalijevanja I predjem na bloom ,da li je boost moze poremetiti mozda u toj osjetljivoj fazi jer je ipak auto nema puno prostora za greske.. IMG_20230915_123648.jpg IMG_20230915_123700.jpg
 

hibridnihed123

Aktivan Član
29.07.2023
90
346
53
Ej ljudi ,ovako: biljka je pocela da cvjeta prije oko mjesec dana,bila je na prozoru prije pocetka cvijeta kasnije izasla na 7-8 h sunca ,kao mala zalivena jednom nekim jakim npk gnojivom,(neiskusno)dalje hesi paket,svako zalijevanje..e ona je u potu od 5l (jbg) ,I od kad je pocela da cvjeta ,zbog vrucine I malog pota,svaki dan popije 2-3l vode sa pola doze hrane(neiskusno bloom I boost prerano poceo)..sad zanima me misljenje iskusnijih,da li da nastavim sa hranom do kraja ,da povecam na full dozu ili da nekoliko zalijevanja idem vodom cistom ,da li toliko hrane koliko je dobila za mjesec dana ,svaki dan znaci 2-3 l
moze da utice na THC? Po izgledu je uvijek zdrava izgledala Ali da li joj toliko hrane moze smanjiti THC?
inace visoka oko 1.5m
Imam automata s kojim sad pazim s hranom,sinoc dobio pola dole tnt danas tacno 5cm veci ,da li je zbog njega ili ne ,ne znam ali se protegao 5cm za 12h
IMG_20230916_142510.jpg Screenshot_2023-09-16-14-24-36-027_com.miui.gallery.jpg IMG_20230916_141339.jpg
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Nastavi kao i do sada...bloom + booster i sve 5...vidis da joj odgovara taj ritam....pola preporucene i ponekad daj cistu vodu..
moze da utice na THC? Po izgledu je uvijek zdrava izgledala Ali da li joj toliko hrane moze smanjiti THC?
Mozes predozirati biljku ako trpas previše i sigurno da ce to utjecati na rezultate....thc neces smanjiti,ali neces ispucasti njen puni potencijal..neces dobiti maksimum.
 

PsiloCann

Banned
Banovan
26.04.2023
71
399
53
Grmlje 2. odvojak
ovo sve na slikama je u cvijetanju već dobrano, nikake vege prihrane netreba više tu po mom, imaš lisne mase da uzmeš stado koza do proljeća omanje, lol, ;), sad samo lagano boost, kombinacija kalij fosfor, kako već preferiraš, koga poslušaš, no voda svakako nekada čista, ne zaredom, nego recimo 2-3 puta klopa pa voda, kanta zadržava elemente pa može doć do prezasićenja, spaljivanja, meni izgleda da je spremna na full dozu cvat hrane, cak i duplu nekih normalnih gnojiva kao plantela cvijet, za ozbiljnije prihrane nemogu pametan biti koliko....biljka je zdrava i jaka, samo nemoj silovat i biće super, da ti donjih 20 listova počne žutit, još si na konju jer to je samo manjak i nadomjestak iz lista, a ako spališ, onda samo plačeš
 

hibridnihed123

Aktivan Član
29.07.2023
90
346
53
Da ide I p+ pola doze ,znaci popije svaki dan kap supervit ,pola doze bloom,boost,p+ na 2,5l vode...nista pocecu svaki 3-4 dan cistu vodu davati pa na kraju kad bude flash s 15l vode ciste ,koliko pred kraj ide flash?
 

Pikacu

Aktivan Član
31.03.2022
134
786
93
Moze pomoc dal je ovo dovoljno gnojiva, prebacujem se na organiku pa mi svaki savjet dobrodošao..
Ako trebam jos sta uzet il imam viska recite.. Screenshot_20231016_183835.jpg
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Uzmi si Bio Bizz Grow.
Uzmi si još od Bio Bizza Ph- .
Ovaj StarterKit ti ne treba.
Za pare od StarterKit-a si uzmi pH metar Milwaukee,te par kalibracijskih tekućina.
Imaš one u vrećicama.

Ili, onaj Indoor paket sa gnojivima. Imaju 3 gnojiva u paketu. Grow,Bloom,TopMax. Po pola litre svako.
Meni je dovoljna količina za 1 uzgoj.