Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ne znam šta bih rekao...nema mi baš logike stalno rokat full dozu... probaš pa javiš!? :)

Puff Puff Pass je napisao(la):
Pitanje u vezi AN Jungle Juica:

Jel bolje raditi po ovoj tabeli što je zlo spomenuo ili po ovoj drugoj ?
 
10.05.2011
23
22
3
46
Bok svima!Jel mi zna netko reći gdje bi bilo za kupiti taj Hesi Starter set ili kit koji je najbolji za početnike?Muž mi je danas to tražio u Bauhausu ,pa nema.I da li se u njemu nalazi sve što mi treba za cijeli grow?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
čitaju li ljudi barem imalo u današnje vrijeme? od foruma do google-a, ima o AN i hesi napisano barem za 4 enciklopedije...

valja i jedno i drugo, ako ne vjeruješ kupi pa probaj. što se tiče doziranja, vidjeti ćeš kad kupiš, piše ti na pakovanju...
 

viner

Aktivan Član
13.03.2013
168
228
43
odmah iz ugla
e jesi mi pomogao svaka čast,naučio sam čitati i googlati samo sam pitao dali je netko to konzumirao .hvala..




Pa zašto platiti više nego što trebate?

Ako ste umorni od pretjerano plaćati za generičke "Building Block hranjive sustava" koji su usporedivi s malo 3,50 dolara boce naroskanim gnojiva prosječna homeowner koristi na svojim vrtnim cvijećem ...

I ... ... biste radije uložiti svoj teško stečeni novac u rastu, Micro, Bloom Hranjiva sustav napravljen posebno za vrste biljaka rastemo i vrtove smo im rastu u. .. onda ...


Evo rastu, mikro, BLOOM BASE nutrijent Proboj VI ste čekali!

Do sada, uzgajivači koji su u potrazi za jeftin, 3-dio baze hranjive formule morao zadovoljiti industrije zajedničkim brandom. Oni su morali trpjeti zbog:

Većina 3-dio formule nisu izrađene posebno za zahtjeve visoke profitne hidroponi biljnih uzgajivači poput nas ...


Mnogi su umjetne boje od nepoznatog iznosa i molekularne strukture koja bi mogla naštetiti biljke poput naše (u odnosu na bezopasne, organskih boja) ...

I kad koristite ove zajedničke marke vaše biljke ne uzimajući hranjen pravu mješavinu hranjivih tvari koje očajnički trebaju za snažan rast i impresivnim cvjeta!

Ali sada, sve to će se promijeniti ...


ODGOVOR je napredni hranjivim tvarima 'JUNGLE JUICE ™!

Nakon tisuća radnih sati i stotine laboratorijskih pokusa, Advanced Nutrijenti upravo je objavio svoj najnoviji 3-dio bazu hranjivu formulu za uzgajivačima svim razinama zove JUNGLE JUICE ™.

Uz ovaj proboj formuli, vaše biljke dobiti sve hranjive tvari koje su im potrebne, točno kada ih trebate ...

JUNGLE JUICE ™ MICRO: počinje svoje biljke off desno i daje im temelj im je potrebna, hraneći ih kvalitetan dušika, željeza, kalcija i drugih elemenata u tragovima u preciznim količinama naš high-dobit postrojenja potražnje ...

JUNGLE JUICE ™ RASTU: pruža dušika, fosfora, kalija, i sekundarne minerale potrebne za vrste biljaka rastemo napredovati u svim važnim vegetativne faze ... i ...

JUNGLE JUICE ™ BLOOM: daje svoje biljke fosfor, kalij, magnezij i sumpor koje su im potrebne da procvate velike i sočne pupove i dati vam veću dobit!

Evo 5 razloga zašto biste trebali staviti ™ JUNGLE sok ULTIMATE u kući test sa svojim biljkama, danas!

Naći ćete uštedjeti novac kada usporedite ™ JUNGLE sok Tvornicom zajedničkog brenda ...

JUNGLE JUICE ™ je dizajniran od temelja za uzgajivače poput nas i zasigurno zadovoljiti svoje vrlo specifične zahtjeve i očekivanja za hidroponi hranjivih tvari ...

JUNGLE JUICE ™ jamči hraniti vaše biljke određene vrste hranjivih tvari koje su im potrebne u svakoj fazi svog početka, rasta i cvjetanja faze ...


Evo kako to postava bez rizika test Jungle soka ™ u svoj dom danas ...

Prvo, prije nego što počnete sljedeći usjev ciklus, odaberite jednaku količinu bilja, sadnica i presadnica za korištenje s Jungle soka ™. Nazovite to tvoj "test" usjeve.

Zatim, jednostavno idite na svoje omiljene maloprodajne trgovine koje nosi Napredne hranjivih tvari proizvode i recite im da želite isprobati JUNGLE JUICE ™ apsolutno bez rizika.

Zatim, kad dođete kući, mješavina JUNGLE JUICE ™ točno prema uputama i dodajte ga u jednoj skupini klonova ili transplantacija. Dodaj u zajednički "industrijski standard" na drugu polovicu sadnica.

Zatim, želite opustiti i gledati! Usporedite dva seta biljaka kao što imaju tendenciju da ih iz dana u dan ... i ... držati oko na skupu biljaka koje koristite JUNGLE JUICE ™ s ...

Gledajte svoje elektrane kroz fazu rasta. Uživajte gledajući ih dobili zelenija, izgleda jači, i izgledati zdravije. I na kraju, uživati ​​gledajući ih pogoditi cvatu fazu jače nego ikad prije ... i ... Proizvodimo najveći, juiciest, smelliest, najpotentniji pupoljci moguće!

Konačno, nakon žetve, morate usporediti dva seta usjeva međusobno i zapitajte se dva vrlo važna pitanja:

Koji set ispitnih usjeva izgleda bolje?

Je li JUNGLE JUICE ™ mi dati bolju ukupnu vrijednost?
... A ako ste poput naših tisućama drugih kupaca koji su stavili svoje biljke u džunglu soka ™ testa ... onda ... naći ćete odgovor velik "DA!" na oba pitanja.



JUNGLE JUICE ™ jamči za miješanje lako i brzo u svojim ležištima ...


Ti si zasigurno dobiti veliki rast i prinos a vi ste novac, s Jungle Juice ™!

Napredne Nutrijenti je toliko ozbiljna o džungli soka ™ formule koje oni nude full-novac leđa garancija zadovoljstva. Ovdje je, u osnivački vlastitim riječima:



jungle_juice_bottle_bg.gif
 

cj1980

Banned
Banovan
25.08.2012
83
14
0
43
ja sam hesi freak nekako ove palente i to nikako mi ne leze preagresivni su mi hesi mi je po mom ukusu hesi tnt sa prirodnim dodacima (stavljam vrbino i koprivino lisce u bacvu sa hesi tnt hesi root kompoleks za okorjenjivanjerootkompleks a za cvjetanje isto to +hesi super vit +hesi bloom
 
10.05.2011
23
22
3
46
Pozdrav,ljudi!Možda ću postaviti vama blesavo pitanje,ali zbilja me to muči.Ovak'-imam posađene 9 biljaka(6 u teglama od 20 l i 3 od 12 l).Kupila sam plantella gnojiva,i sad šta mene muči-piše tamo sad ne znam napamet npr.15 ml na 2 l vode,ali ja si mislim to mi je malo količinski za zaliti svih 9 biljaka.Jel onda to poduplam sve do one količine kak mislim da mi je dosta za zaliti biljčice ili samo stavim tu jednu dozu gnojiva i raspodijelim na sve pa dodam još čiste vode naknadno svima ili???Molim vas pomozite!!Biljčice su mi stare oko 2 tjedna.Mislim ih idući tjedan,znači kad napune 3 tjedna starosti pognojiti-jel dobro tako?Prvi put uzgajam,pa vas molim za razumijevanje :vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: visimir

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Tanja je napisao(la):
Pozdrav,ljudi!Možda ću postaviti vama blesavo pitanje,ali zbilja me to muči.Ovak'-imam posađene 9 biljaka(6 u teglama od 20 l i 3 od 12 l).Kupila sam plantella gnojiva,i sad šta mene muči-piše tamo sad ne znam napamet npr.15 ml na 2 l vode,ali ja si mislim to mi je malo količinski za zaliti svih 9 biljaka.Jel onda to poduplam sve do one količine kak mislim da mi je dosta za zaliti biljčice ili samo stavim tu jednu dozu gnojiva i raspodijelim na sve pa dodam još čiste vode naknadno svima ili???Molim vas pomozite!!Biljčice su mi stare oko 2 tjedna.Mislim ih idući tjedan,znači kad napune 3 tjedna starosti pognojiti-jel dobro tako?Prvi put uzgajam,pa vas molim za razumijevanje :vb_wave:
Pa da poduplaj...haha..sipas 3ml(pola preporucene) na litru vode i to je to....ako imas 5l vode ,znaci 15ml Plantele...a ako zelis da ti biljke dozive 5.tjedan....Plantelu stavi na hladno i mracno haha i zaboravi na jedno vrijeme
 
  • Sviđa mi se
Reactions: visimir and Tanja

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nemoj zuriti ako se dobro drze, to je dosta zemlje unutra i ako je kvalitetna moze drzati mesec dana bez problema, a ovo naravno ako ti je malo 2L onda udri 150ml na 20L vode pa zalivaj kad dodje vreme
 
  • Sviđa mi se
Reactions: visimir and Tanja

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ne gnoji dok ne pocne cvjetanje (do pojave pistila znaci)...
kad pocne, imat ce mjesec, mjesec ipo , onda bi trebala ove u 20L zaljevati sa 3-4L vode... i sada su samo osnove matematike su u pitanju.
znaci ako treba, dajem primjer... 20 biljki, svaku po 3 litre zalit, a po litri ide 3ml gnojiva, to je 180ml gnojiva na 60 litara :)

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: visimir and Tanja

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
PowerSeed je napisao(la):
ljudi, gde za plantelu pise da ide 3ml na 1L, koliko znam na ambalazi savetuju 15ml na 2l (ili 7.5ml na 1L), ne unosite zabunu, cak je i tanja rekla dobar odnos
Pa jednostavna je reacunica...Plantela se nedaje u preporucenoj dozi gotovo nikada...Svi koji su davali preporucenu imaju sprzene biljke...znaci pola preporucene a to je 7,5ml i opet ako je litra vode u pitanju znaci 3ml ...nepisem gluposti vec provjerene informacije;)U konkretnom slucaju Plantela je nepotrebna uopce...za sada
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
slazem se da je za sada nepotrebna, to sam i napisao, ali fakat sam davao mojim automaticima uvek izmedju 10~14ml na 2L i nisu se bunili niti je bilo nekog przenja, a sa ~8ml na 2L obicno startujem, no zavrsim cvetanje i sa full dozom... tako da mislim da cela prica oko przenja dobrim delom zavisi i od vrste (i nigde nisam spomenuo da pises gluposti, niti se obratio direktno tebi, bar koliko ja vidim)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Ma sve 5 Power ja Plantelu obozavam.Zahvaljujuci njoj sam imao nekoliko uspjesnih biljki.-Ali bi preporucio oprez sa Plantelom i upravo to sto si napisao ...u startu ides sa pola preporucene.Ustvari htjeo sam reci da je lako sa Hesijem a sa Plantelom ipak treba nekakvo iskustvo;)Generalno sve primaju pola preporucene a samo jedan dio bezbolno pozdere full dozu;)