Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.05.2013
9
0
0
Advanced nutrients su vrhunska kanadska gnojiva, a Kanađani znaju što su dobra gnojiva, kao i što su dobri zakoni. Prema doktorovoj preporuci: 100% organska hranjiva potpuno topiva u vodi. Direktno potiče stanični rast dajući iznimne prinose.

BioBud je napisao(la):
Od canna nutrients bio flores i bio boost nemaju...i sad mi frajer veli ima ti samo [SIZE=1.6em]Organic Iguana Juice Bloom...[/SIZE] cjena za litru je 256kn

kaj mislite o tome,mada sam vec uzel..


4.iguanjuicebloom-172x300.png
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ja sam gore naveo samo primjer da samo treba poznavati osnove matematike da bi se izracunala doza na litrazu...
neznam koliko ide ali koliko god ide mL ljepo se izracuna i to je to :)
ja gnojim punom dozom i vidi se da im pase ali to je organic gnojivo koje je dosta drugacije od plantele tako da nebih znao je bolje prvo sa pol doze ili full kod plantele...
ali sve se da iskombinirat, samo treba biljku pratit :)

peace out !
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
@BioBud

Mislim da si za te novce moga kupiti nesto jeftinije i za tebe praktičnije. Ja nit ne znam koliko tih AN proizvoda ima a sumnjam da ce ti ta jedna bocica biti dovoljna za cijeli ciklus growanja.

Počneš sa "all around" gnjoivima tipa plantela (plantela Vrt organsko) ili komposana, uz dodatak slavola recimo. I prođeš jeftinije :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mar1o
06.05.2013
9
0
0
Za automatike imam terra magmu tak da mi netreba nis u vegetaciji, a u cvatnji cu šibat organic iguana juice bloom.a istina al nek im bude. :thankyou: mada nemam samo automatike al to cemo nes drugo smislit :watchplant: plantella vrt :sun2:
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Ups, sorry, my bad, sad tek vidim kad si spomenuo... al slicna prica mi je i u indooru, za vreme vegetacije mozda jednom, il ni jednom a tokom cvetanja 3~4x max. i to je sve od gnojenja, dobra zemlja, presadjivanje i sto manje hemije, tako pokusavam i zadovoljan sam rezultatima.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Moram priznat da sam ima priliku koristiti house&garden i gnojivo takoder rula . samo eto u cro ga nema koliko ja znam :(
 

Cikari

Aktivan Član
18.03.2013
150
109
43
12
Vege - Nista
Cvijetanje- Hesi Bloom + Hesi Phosphor Plus ( kad prode pola vremena cvijetanja cca 30 dana )
 
18.05.2013
2
0
1
lost in forest
Bok,imam jedno pitanje imam sensi grow part A i B(advanced nutrients), za doziranje pise koristiti 4ml na litru vode e sada jel moram posebno part A u 1l a part B u drugu litru ili moze i A i B zajedno