Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
pa nije vjerojatno nitko koristio, da je rekli bi ti, to je nesto za vegetaciju probaj po dozi pa ces vidjeti jel valja,,i sta je sad na kraju green garden il green house?? :D
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ma green garden je ja sam se zahebo malo :D
pa probao sam sa dozom, i zalio je sa manje od pola litre rastvora, i na 3 lsita su mi se pojavile smedje fleke, jos juce, al evo danas gledam fleke se nisu prosirile, sad ne znam jel do gnojiva jer sam juce stavio uv reflektor, pa kontam da joj je bilo prevruce malo, i njega sma kadsam vidio te fleke stavio dalje od biljke
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Taj Green garden izgleda nije nitko koristio.Koliko sam shvatio imaju vrlo sirok asortiman..znaci i za ruze,petunije,palme bla,bla...evo ti bi mogao biti prvi sa takvim iskustvom :)
Dali pazis na ph...koju rasvjetu koristis.Vidim da spominjes UV reflektor pa daj malo podijeli snama koji detalj pa cemo lakse postaviti dijagnozu ;)
 
10.05.2012
6
12
0
43
Pozdrav,
nadam se da nećete ovo svatit kao reklamu jer nije..

prilikom naručivanja sjemenki dobio sam strugalicu i ostrugao nagradu,
nagrada su PowerFeeding gnojiva, 10 komada, tj. 10 kila
http://www.powderfeeding.ch/store/
sudeći po cijeni rekao bi da su gnojiva prvoklasna

molim ako je netko kupovao i koristio ista da napiše komentar,
te molim znalce da bace oko na link i također napišu komentare

Postoje 4 vrste : Grow, Hybrid, Long Flowering, Short flowering

Sudeći po imenima rekao bih da je Grow za fazu vegetacije, zanima me mišljenje o drugima,
Hybrid? (za hibride sative-indice ili?) te Long i Short Flowering koja je razlika ?
Vidim i ja da je u NPK odnosima i u mikroelementima, ali kemija mi nikad nije bila jača strana,
zanima me što biste vi uzeli, tj. što biste mi preporučili,
Iinače sam outdoor grower - level beginer
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ako zelis preporuku trebao si reci i koje sjemenke imas..

short flowering za indice, long flowering za sative :) prvo zalijevas sa tim gnojivom za vegetaciju "grow" pa kad pocnu s cvjetanjem onda svaku sa odgovarajucim gnojivom (long za sative, short indice, hybrid hybride) samo provjeri po imenu sjembi i znat ces sta imas, poz
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Imam sva njihova Power feeding gnojiva u reklamnim kesicama za po 10L vode za 3 growa ;) Nitko ne kaže da su loša,čak je i Opa cupa u svom dnevniku napisao da je skunk #1 hranio samo s Power feedig sativa prahom i da je to gnojivo biljka podnjela jako dobro... Znači pisalo se o tom gnojivu,samo što treba prelistati pokoji dobar dnevnik,nebitno je li vanjsko ili unitarnje uzgajanje.To je ljenost i očekivanje da se sve servira na tacni i to odmah i sada...U prevodu "Hokus Pokus"!!!
Meni nije teško pročitati i proslijediti..
https://vutra.org/topic/11539-satisfaction-by-oc-2014-crimea-b-8-ball-skunk1/?p=282046
https://vutra.org/topic/11539-satisfaction-by-oc-2014-crimea-b-8-ball-skunk1/?p=283499
Lp


Da ne ispadnem čangrizava baba,i samo pametujem,Najnormalnije možeš koristiti ta gnojiva jer su ok. Mislim da Arjan nije budala,tj. siguran sam da želi plasirati na tržište nešto što je dobro i što će mu donositi profit.Jedino kao i sa svim ostalim gnojivom postupaj po uputstvima i ne bi trebalo biti nikakvih problema :) Stretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
10.05.2012
6
12
0
43
Hvala na savjetima i kritici, primljeno na znanje, i na prebacivanju u odgovarajući topic također

Unatoč tome što imam uglavnom indice za ovogodišnji grow, uzeo sam si 3×grow, 3×indica, 3×sativa i 1×hybrid, pošto je 1g za 1litru vode, to bi trebalo bit dosta za idućih par godina gnojenja..

Lp
 
25.04.2014
13
0
0
Pozdrav!. Da li smem da hranim biljke djubrivom za psenicu i kukuruz?
Tacnije to je ono djubrivo u granulama u dzaku od 25kg. Borealis L.A.T. COMPLEX 15/15/15+3S+Zn
Pravi mi pometnju to sto na njihovom sajtu stoji napomena: " Ne primenjivati na voću i povrću koje je osetljivo na hlorid, i u vinogradarstvu i baštovanstvu."