Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
@PowerSeed
Vidim da si spomenu u nekom postu iz 7. mjeseca 2014 Ekstrasol.
Ako mozes da mi napises: koliko puta tokom growa da tretiram sa njom?
u vege. ili cvjtanju?
predpostavljam da se zaljeva zajdno sa NPK djubrivom(recimo Plantela)?
i u kom omjeru voda i ekstrasol?
Googlao sam, pa vidim da je za svaku biljku drugacije... u povrtlarstvu, u ratarstvu, za vinovu lozu...
Izvini ako ti je smor.
Hvala.;)
 
04.12.2014
19
30
13
84
Pozdrav ekipa,, ovako zanima me dali mogu cvjetanje odradit samo sa Plagron batguanom , i bioCana bio boost,,,posto sam cjeli grow odradio organic u ALL MIX BIOOBIZZ zemlji, ima se nesto kemije ali bi zabiso to ako mogu samo s ovo dvoje,,,, i kako je najpametnije koristiti BATGUANO,,,
HVALA
 
04.12.2014
19
30
13
84
hmmm a hebemu,,znam da se nemjesa razlicitih proizvodjaca,,,ovu canu sam zabunom narucio , sad sam narucio biobizov bio bloom ,uz njeg imam fish mix isto bio bizov kojim sam zalio nekolko puta u VEGI jel stvarno nije bilo potrebe ovaj ALL MIX od biobiza je po meni sveti gral,,,ovako pred 3 dan sam sibno na 12-12 i jos nisam ni zalio jel je vlazno jos ,,, znaci mogu cekat da dodje do ponedjeljka biobizov biobloom,,,,,, a sto se tice zemlje posto sam bio kratak sa zemljom tako da sam pomjeso kupovnih 10 litara sa perlitom worm castingom i bat guanom ,i sve to pomjeso skupa sa ALL MIXOM plus jos vermiculit perlit,,,,ovo sam radio jel mi jefalilo zemlje a i radi experimenta,, a prrije nego sam ih flipno na 12-12 sam ih presadio u 35 litara i na dnu poskropio malo guanom,,nadam se d nece smetat,,,(jel drugoj ekipi na cvetanju nie smetalo niti malo a bogami uzivaju u batu i mom mixu,,,, STA VELIS CHILI DA ZNACI OSTAVIM SE OVOG CANINOG BOOSTERA I CEKAM BIOBLOOM OD BIOBIZA,,,,,



***
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Cannabis boster je PK gnojivo za cvjetanje. Trebaš i bio Flores ili neki drugi
Bio bloom gnojivo. Obično se upotrebljava obadva.
 
04.12.2014
19
30
13
84
ovo cekam da mi dodje Biobizz Bio Bloom,ONJE SAM DOVOLJAN ZA CVETANJE,jel tako???naravno bolje radi kad se upotrebljava sa bosterom ali moze i sam???,,, znaci dali mogu da ga upotrebljavam sa CANINIM BOOSTEROM,,,,,il da nemjesam gnojiva i samo udarim kad dodje od bioBizza BIOO BLOM,,,,,,,,,,,,,,,,, imam ja kemijustine raznoraznne iste marke ali ovaj grow sam htjeo fakt cist bez kemije,,, jel imam alergiju na kemiju ;)



***
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Prvo obadva izmesaj u vodi. Ako se ljepo miješaju onda može.
Ova PK so jaka. Prvo manje doze i promatraj. Onda pojacas ako treba.
Nećeš trebat puno gnojit jer imaš velike posude. 35 litara.
Jedno zeljevanje stavi u 5 litara vode malu kasiku melase, meda ili šećera i
dobro izmesaj. Time zalij, da se u zemlji razmnoze mikroorganizmi.
To ponovi u cvjetanju još 2 puta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura
04.12.2014
19
30
13
84
ove u velikim su scrog,,,ali imam malih nekih kandidta za experimeniranje




***
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
kolko sam skonto ako koristim bio bloom, netreba mi ništa prije toga?
ili napravit ko što je travar reko:
prvo bio grow u fazi vegetacije pa onda bio bloom za cjetanje?

jel to šta bolje gnojivo od plantele?
 
05.11.2014
64
54
18
29
Amsterdam, Netherlands
I da jos nesto...Planirao sam da u cvetanju mixujem hesi boost, hesi bloom complex i hesi phosphorus plus. Jel ima neko iskustva sa tim i bilo bi mi veoma korisno kad bi znao u kojoj razmeri to da mixujem i kolko puta nedeljno/mesecno da zalivam
 
10.04.2009
57
86
18
Pozdrav!

Trebam pomoc oko gnojiva za cvatnju. Postao sam u dnevniku s kojim gnojivima raspolazem pa bih molio da mi netko kaze dal mogu iskoristiti neko od tih ili trebam kupovati drugo.
Citam i proucavam po forumu kolko stignem i kuzim da treba biti sa vise fosfora, a ova sva koja ja imam su sa vise kalija.
Moram biti spreman buduci da se blizi dan kad cu prebaciti na cvijetanje. Nebih htio sad napraviti neku glupost...

Evo link od dnevnika da nekopiram cijeli post ovdje:
https://vutra.org/threads/400w-hps-domace-sjeme-prvi-grow-u-medicinske-svrhe.12651/