LED Gorilla Glue? Fotoperiodna dama ili aždaja?

Hempatia Soma Seeds Herbies Headshop

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
664
3.076
163
Nesto ti tu ne valja, biljka pokazuje burn, a ovamo imas nekrozu i opada lisce. . . od kako si joj dao Yaru tu ti je sve krenulo nizbrdo, tj update posle, kako i zasto pojma nemam :(
sta mislis o tome da ti nju dobro isperes, pa onda posle lagane doze plantele? mislim da nece bas prijatno izgledati za par dana ako ovako nastavi
ja bi pokusao da te nagovorim da probas, za sl put da nabavis osnovno od Hesija ili nesto slicno, namenjenim za nas sport, pa odradis skolski osnovno grow i bloom, ako bas imas zelju mozda booster, pa probas nekako sto jednostavnije i sto manje da je posecujes, ustedis i zivce i vreme, a njima najvise vremena treba ;) i mira :)
mislim da se previse cimas i nerviras tokom growa, a to nije dobro ni po nju, ni po tebe, niti bi trebao biti grow frustrirajuci, tj cak naprotiv, terapija u koju malo ulozimo, a mnogo vrati, tokom i nakon :)

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
956
3.693
163
40
@sone1 brt,za skoro sve si u pravu. Ovaj grov najmanje posećujem,nejmanje ga gledam,možda premalo. Finansiska situacija mi je takva da ne mogu da kupim sve od hesea ili od bilo koga drugog. Preparate koje imam sam kupovao kada sam i koliko imao novca ,a obzirom da ga nemam,moraću da nastavim sa ovim što imam.
To ispiranje mi je palo na pamet,pogledaću je danas kako napreduje,da je nisam pecnuo ferikom boom,ako nisam,sačekaću dan za vodu pa mogu da je isperem.
Ne moram 100% ispiranje. Moj pot je od 10l ,a to znači da mi treba bar 30 za dobar flush,dal je pametno da sipam svih 30L il da smanjim na 20L?
Lp

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
956
3.693
163
40
To je minimum ? 3X od veličine saxije. Tad dolazi do najvećeg sleganja zemlje,da dodam i nastavim. Tad će biti nežedna bar 5-6 dana,posle da dobije 2,5l hrane ?

Bizzzo

-30% popusta na Soma Seeds. Kod: vutra30
Urednik
Moderator
11.02.2008
5.588
21.236
1.218
vutra.org
Kad ispereš s 30 litara, jedan dan odnosno 24 sata duže uobičajeno duže zemlja bude vlažna. Nakon toga joj dajes Normalno koliko dajes kad zalijevas da iscuri dole. Mozes pola doze. Vidjeti ces kako se ponasa biljka nakon flusha pa odluciti.

• Sviđa mi se
Reactions: Igorče and sone1

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
664
3.076
163
Znam slicno smo prosli, s'tim da kad bih se iznenada opario, ne bi otisao da castim vec sve za u box :) opet, ne bacas vise pare na ulici, mislim da mozes malo po malo da se skrpis, mojne si cicija, vratice ti se ne zaboravi :)
Vidi, imas u ponici za 2k din + ptt Hesi pro line pack, to su ti root 100ml, tnt, bloom i pk 250ml, mislim da je to deal of the year, kasnije uzmes sto se potrosi ;)

Flush se valda gleda, pa kad si kontam zadovoljan bojom koja izlazi onda stanes

• Sviđa mi se
Reactions: Igorče

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
956
3.693
163
40
Flush se valda gleda, pa kad si kontam zadovoljan bojom koja izlazi onda stanes
Pa i ne baš.Ako koristiš preparate koji su providni,onda će i zemlja pre da počne ispušta "čistu" vodu,ali je stvarno čista kad kroz nju protekne najmanje 3X više vode,nego što je zapremina saxije.Saxiji od 10L treba najmanje 30L vode.
Inače da prijavim promenu u boxu,odvijo sam par sijalica sad svetle 9 komada,imam utisak da ih pržim mnogo,na jakoj vatri :rofl:

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
956
3.693
163
40
Evo malo brojeva,danas joj je 86. dan kako je proklijala tj 63. dan od prebacivanja na 12-12, a negde 35. kada je cvetanje u pitanju.
Pije 2L na 4 dana.Nisam je isprao jer postoji verovatnoća da odem na more sledećeg petka na 5 dana,pa ću tad da je isperem,ne bi li joj produžio vreme za zalivanje,znači mi i jedan dan.
Dnevne,tj kad je mrak u boxu, temperature su 26-28,to je minimum,dok noću pada temperatura napolju,a u boxu je dan od 32-33°C. IMG_20220807_194035.jpg IMG_20220807_194026.jpg