Grow na drvetu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.01.2015
132
99
43
Evo ovako ljudi moji razmisljo sam mjesto di ima sunca je na vrhu krosnje posto ima oko mene dosta sume sad u 10mj da nadem neko drvo onako izlozeno na suncu a da nije prekomplicirano da se popnem na njega odrezem krosnju i zabijem na vrhu blazljku ili ti dasku sirine 1m duzine 2 m ucrstim i da vidim do sljedece god kako ce prezivjet zimu i s biljkama gore sta mislite dali bi to upalilo neki stelt :)
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Vidi a ja mislija da samo meni more tako luda ideja past na pamet. :D ... Kreni i sa fizičkima pripremama, triba snage za nosit vodu gori. :D
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
nemoras nikakve daske nosat samo kantu sa zemljom zavesi sugurno za granu i to je to a vodu preko spage kad se popnes samo povučeš

mislio sam i ja dogodine iz zajebancije napravit takav grow cisto da ima tutorial neki na vutri
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
09.11.2014
134
80
43
I ja sam isto razmisljao o tome zato sto u mojoj okolini nema puno dobrih mesta za sadjenje, sve samo drvece... Mada mislim da je malo zeznuto snalaziti se gore na drvetu oko vezivanja, zalivanja, pregledanja. Mozda je bolje da se postavi ne bas na vrhu drveta nego malo ispod, ili da nekako napravis da mozes da podizes i spustas, da mozes lakse da rukujes.
A i kad krene jesen i pocne lisce da zuti i opada mislim da ce Marija bas mnogo da strci na vrhu.
A i zamisli da ti pajkani naprave zasedu dok si gore, gde da pobegnes? Mozda da vezes neki kanap za neko priblizno drvo i da se zalelujas kao pravi Tarzan. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
nades drvo koje je zimzeleno,ako ti je problem to nosat i vuc ima kupit kolutara da lakse dizes i spustas.
vezes praznu kantu da se nebi zajebavao sa tezinom kad je sigurna onda doneses zemlju
a ako ti je problem zaljevanje tj ako te je strah pada samo ponesi dva kaisa pa zavezi jedan oko sebe drugi oko drveta (ako padao neces daleko XD)
 

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Meni je ideja odlična za ove koji ne mogu na zemlji saditi, samo triba naći pravo stablo po kojemu se možeš normalno verati.:let:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Opet se sve svodi samo na priču kao i u staroj temi. Helikopteri, vanzemaljci, dizanje, zaljevanje... Ajd da netko to konačno ostvari pa da se ta nagađanja zaustave, u protivnom mogla bi iskočiti tema grow na mjesecu pa da raspravljamo malo i o tome ;)