Grow na drvetu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.01.2015
132
99
43
ma bolje ne fumat po toome imam sajt i sad sam u strahu da vecem nemrem biti sajt je u *ebenoj dungli i ja si mislim koja budala moze tu ici i tako ja idem zalit biljke prije cca 3 tjedna a ono lik 10m od biljke bere jebene kupine ili koju **** materinu a biljka se vidi da je *ebes skuzio ja i dalje oko biljke sve normalno valjda nece pobrat prije mene jel ako oce ************* :D

Pripazi na rijecnik ! St.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
19.01.2015
132
99
43
Evo za vas kaj nekuzite napisa cu ponovo :D
Ma bolje ne fumat po toome. Imam sajt i sad sam u strahu da vecem nemrem biti. Sajt je u **benoj dungli i ja si mislim koja budala moze tu ici, i tako ja idem zalit biljke prije cca 3 tjedna. A ono lik 10m od biljke bere **bene kupine ili koju picku materinu, a biljka se vidi da je **bes. Ja i dalje oko biljke sve normalno valjda nece pobrat prije mene, jel ako oce ********* :D

Pripazi jos jednom na rijecnik !!! St
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
09.11.2014
134
80
43
Ne razumem zasto bi ptice napadale travu na drvetu ako je ne diraju na zemlji? Je l'se desilo nekome da mu ptica napadne grow? Ne bih rekao da ce je dirati, nije bas da se nase ptice hrane vutrom pa ce je sad ici dzarati po sumi. :D Mada opet, sve je moguce.
 
19.01.2015
132
99
43
Pa nekoj trebi su ptice sjebale biljku. Neznam di je post ali prije par dana sam cito mislim da dnevnik neki ili tako nesto.

evo opomena i od mene ... pripazi na rječnik !
VNL
 
Poslednja izmena od urednika:

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Sezona kiselih krastavaca pa udri s komentarima heheheheh.
inace biljku jedu ptice koje vise vole cvrsto tlo pod nogama tipa kokosi,purice,tetrijeb,fazan i sl.
One koje slijecu po drvecu?Sumnjam.
Sve mi se cini da cu ja to realizirat iduce sezone,taman kad oberem tresnju :)
Skoro da i jesam 2014-e ali .... Crta di stablo prepolovljeno prije 3 godine, znaci postolje vec spremno:thumb:
002.JPG
 
Poslednja izmena:

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
Jedino gde ima smisla raditi je drvo u svom dvoristu,bez da naravno imas vizuelno otvoren prostor od komsija pa lepo i polako mozes posvetiti svu potrebnu paznju biljci,ali ako vec mozes kuci raditi grow nema bolje od direkt u zemlju.... Vidite samo sta je "nerp" uradio....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
19.01.2015
132
99
43
Ma kakvom dvoristu. To jedino ako nema blizu tebe fakat nikog ako ima pa valjda ti se neide u bajbukanu radi gluposti.Bolje posadi kod susjeda na drvo hhahahha :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jamrock
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Grow na drvetu ista je stvar kao i outdoor. Opet moraš gledati da te netko ne vidi. I još se moraš penjati na drvo. Praktički možeš reći: teško dostupno. Jedino ako imaš vrašku volju da se penješ.
 

grow_man_

Aktivan Član
13.06.2012
82
13
8
42
jednostavno previse komplikacija i faktora na koje ne mozes utjecati,ako kod tebe ima to neko drvo na koje bi mogao bez problema staviti kantu sa zemljom ili uraditi tu konstrukciju sa daskama,motorkom zagati krosnju i ostalo a da ne ostanes zapazen onda ne kontam kako nema jednog normalnog sajta velicine bar 2x2 m...