GrowBox 600w SKUNK#1 Malo saveta nije na odmet, pocetnik :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ovo je za dnevnike uzgoja. Trebalo bi i naslov prepraviti! Javi koji misliš da bi bio odgovarajuć. Možda da maknemo samo ovo "malo saveta nije na odmet" i stavimo prvi grow ili nešto slićno?
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Mogao bih se zakleti da si promijenio nik, ali ne da mi se sad listati komplet dnevnik. Nema veze, bitno je da si uspio nakon toliko muka.Čestitke :thewave:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nenash je napisao(la):
Mogao bih se zakleti da si promijenio nik, ali ne da mi se sad listati komplet dnevnik. Nema veze, bitno je da si uspio nakon toliko muka.Čestitke :thewave:

hehe, Vipla = GreenBiker, odlicni topovi druze, a boju pistila svakako ne bi dobro videli pod zutim svetlom hps-a, ne jedi se, znamo kako izgleda ;) probaj malo da odaljis aparat pa bude sigurno ostrije, ili ukljuci macro-mod ako imas... i ne pritiskaj dugme dok ti slika nije ostra na displeju aparata
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
Stavi kako god ti mislis da je dobro... Hvala ljudi na pohvalama :thumb: Polako se priblizava i harvest (ako se tako kaze :D ) jedva cekaam... :))) Samo nzm sta ce mi biti sa onim doljnim hedovima, nesto su mi slabi.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nikada svi ne mogu biti isti, sta si se zabrinuo :) samo furaj i imaces tu vise nego dosta
mogao si uz fotku bas i da stavis koje je dan u pitanju ;)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....kad bude harvest mozes samo glavne hedove skinut a ove manje hedove ostavit jos 5-10 dana pa ce se i oni napunit......inace super ovaj tvoj skeni....sretno dalje......
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
E da izvinite stvarno ali nisam namerno... :) 41 dan. cvetanja je ta slika. Inace poweru dosta je samo kad tuku :))) A zeleni rajderu nzm kako mislis to da osecem, ako macnem vrhove npr koliko treba ne kontam gde treba da ga secnem i kako da ga osusim onda posle ako mu bude kratka grana :D
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
E pa ljudi konacno se blizi i meni harvest (berba) jel kako je vec strucan naziv :) Od danas do 14tog spada tih 7-8 nedelja sto treba cvetanja.
Pa mi bi sad dobro dosli vasih par saveta sta i kako treba raditi pred berbu?
Inace ima jos belih pistila nisu jos dobile sve boju (braon) evo i koja slika, al ne znam da li se vidi lepo...






Ovo je moja mezimica iz sredine i mogu vam reci da je najzrelija kao sto se i vidi




 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pa ustvari i nemaš nekih posebnih priprema pred berbu,(osim naoštrit mačetu) :),cmakneš to i slus osušiš i uživaš u plodovima svog truda,ako baš hoćeš možeš ne zaljevati svoje biljke
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Pridružujem se komplimentima i " repovima". Htio sam te pitati ima li CT reflektor koji koristiš nastavak u vidu rebraste cijevi ili tako nešto što bi izvlačilo topao vazduh van ili kako to ustvari funkcioniše? Hvala
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
Hvala ljudi na repovima i pohvala...

Blade to sam vec cuo isto od jednog growera da ne zalivam biljke uopste da ih pustim da uvenu navodno, jel to to sto hoces da mi kazes ili?
za ispiranje sam vec upucen da odradim 2 dana pred skidanje i onda posle ispiranja da ih ostavim 48h u mraku.
Nenash ima druze crevo to rebrastvo alu, samo sam ga ja iskoristio u druge svrhe :) posto imam kontra problem ( manjak temp. ) cak drzim i grejalicu na vrhu box-a gore desno ne vidi se na ovim slikama sad jbg
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Kakvi hedovi svaka čast:hehe:, rep +

Nemoj samo prerano ubrat, ako već nisi uradio flush, uradi to desetak dana pred berbu i onda bez gnojiva, probaj je ostaviti 24 sata u mraku prije nego ubereš, od toga bi se trebali trihomi povečat

Sretno dalje


Edit: Vidim da znaš za ostavljanje u mraku
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
thanks tebra ;) Izgleda da necu uspeti da ih flushujem, ali ako mi izleti sad u ovih zadnjih par dana onda cu odraditi to.. Ako ne, nista onda dobice samo mrak i to je to...
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Čemu žurba, stigneš još i dva flusha odraditi, rađe ostavi još bar 7 dana, neće im ništa biti a dim može biti samo bolji, tako bi ja...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
slažem se sa kennyem... i mislim da se neće nešto povećat trichomi ako ih budeš držao u mraku, to se radi zato da se raspadne klorofil (zbog nedostatka svjetla, kao i kad vani ostaviš neku ploču na travi pa ona požuti ispod) a sve to u cilju boljeg okusa (klorofil daje gorak okus dimu)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.