Guerilla Garden 2011.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
SecretGarden samo opušteno:):respect: Ovo je sada najljepša faza uzgoja.Ništa ljepše nema od toga, nego kad uzmeš top u ruku i privučeš ka nosu.Pa duboku uvučeš onaj slatki miris.
 

SecretGarden

Aktivan Član
26.05.2011
125
43
0
37
www.facebook.com
VenloNL je napisao(la):
SecretGarden samo opušteno:):respect: Ovo je sada najljepša faza uzgoja.Ništa ljepše nema od toga, nego kad uzmeš top u ruku i privučeš ka nosu.Pa duboku uvučeš onaj slatki miris.

VenloNL u potpunosti se slazem sa tobom :icon_wink: ,jos sednes pored njih pridvece i zavaris topinu neku kvalitetnu ili isprobavas neku od svojih lepotica :joint: ... i jos da ne moras da se cimas ... ja mislim da ne postoji bolji osecaj ...:sun2:
 
12.08.2011
42
13
0
34
Secret svaka cast za ovo!

SecretGarden je napisao(la):
picture011es.jpg

Nego na ovoj zadnjoj slici vidim da je jedna strana growa na dosta otvorenom (jel to u pozadini neka zgrada?)
Nije da se bojim za tebe, nego sam ljubomoran sto mozes tako nesto :icon_lol:
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Moj duboki naklon , nisam znao da sekvoje ovoliko mogu narasti !!! Trebat će bager za srušiti ih , i kombajn da pobere plodove :)):)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Odmah kad sam vidio ko je odgovorio na ovaj dnevnik, morao sam kliknuti... :)
Slinim se! :)
 
16.09.2011
33
2
8
48
jednom recju WOW

ovo je totalni motivator za sledecu sezonu,
doduse rekao bih da je ovo full time posao, raditi oko ovoga i obilaziti, paziti, maziti, cuvati .....

SVAKA CAST!!!!

p.s.
gde si nabavljao seme, kapiram da si iz srbije a ovde doci do razlicitih vrsta je skoro pa nemoguce...
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ovo je stvarno motivator za outdoor sadnju, kad ih gledam obuzima me neka nježnost, maštam kako ležim medju njima, strava.
totalni trans, zaljubljenost...
 

SecretGarden

Aktivan Član
26.05.2011
125
43
0
37
www.facebook.com
He-Man je napisao(la):
Koje sativčine :thumb: prebolesno izgledaju :clap:
Hvala He-Man :thumb:

Heekami je napisao(la):
jednom recju WOW

ovo je totalni motivator za sledecu sezonu,
doduse rekao bih da je ovo full time posao, raditi oko ovoga i obilaziti, paziti, maziti, cuvati .....

SVAKA CAST!!!!

p.s.
gde si nabavljao seme, kapiram da si iz srbije a ovde doci do razlicitih vrsta je skoro pa nemoguce...
Full time posao brate ...hvala...
White Widow,White Rhino,Jack Herer i Himalaya Gold su iz Green House Seed Co.

popaj je napisao(la):
Svaka rec suvisna ... znaci vrh ... pozzz
Poz brate i hvala puno :wave:

huana.meri je napisao(la):
ovo je stvarno motivator za outdoor sadnju, kad ih gledam obuzima me neka nježnost, maštam kako ležim medju njima, strava.
totalni trans, zaljubljenost...
I ja bih tako lezao pored njih...to bih najvise voleo...samo kad me ne bi udarala paranoja !:punch:

DrGreen je napisao(la):
Super su ti žbiljke, jesi ih već degustira? :thumb:
White Widow je prosao degustaciju,vrlo prijatan za pusenje ,bez grebanja i tezak stond,bar za sada :)
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Najači si druškane!
Bilje ti prekrasno izgleada i želim ti svu sreču ovog svjeta da to završiš kako spada!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.