Gws

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.05.2010
38
8
0
38
e,ma ide 150ml rastvora(mjesavine) koja se sastoji od 5ml TnT complexa u litri vode...:sun2:

a jbg,nemam trenutno para za zemlju,tak da ce klonovi pricekat jos tjedan dana,pa tek onda idu dole...jbg,malo cu se nacekat dok ne ispunim box..al prije necu stavit na cvjetanje :icon_lol:

pozzz:sun2:
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
sta ce ti zemlja? pa neces ih odmah nabit unutra...

moraju se pacat 2 tjedna, pa tek onda zemlja
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
3 tjedna i već su takve???? ebenica je to. čini se da im je ful dobro u boxu :D
easy
boz :sun2:
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Lijepe su, ali poanta lst-iranja je da sve vrhove podvežeš da rastu u istoj visini. A ti si glavne vrhove ostavio da rastu normalno. Lampu ćeš svejedno morati podizati radi tih glavnih vrhova pa od tvojeg lst-iranja ovih malih vrhića ne bude ništa jer budu svejedno predaleko od lampe.

Ili te glavne vrhove još planiraš lst-irati??
Ili imaš neku svoju viziju rasta?? ispravi me ako griješim.. :)))
uostalom prekrasne su.
 
29.05.2010
38
8
0
38
@ bjelac-nemam jiffi ni nista slicno(ako mislis na pacanje u tome),inace sam kloniro tak da "umoci" klon u rizon II i direkt u zemlju i prekrijem s necim..:icon_lol: al traje oko 3 tj da pusti korjenje..to mi malo dugo.. :-/
@ Blodeuwedd-taman sam ih opet LST-iro,savio im vrhove,na sljedecem update-u ce se vidjet,a ove donje sto sam vec prije savio rezem za klonove kad se jos mrvicu izduze :icon_wink:
i topirat cu klonove,samo neznam koj bi kat topiro..:rofl:
imam jos i skoro metar prostora za dizat lampu (iako nece trebat toliko)
a vizija mi se mjenja skoro svakom pljugom,tak da cu jos neznam tocno sta cu,i svaka sugestija je dobrodosla..XD

hvala svima koji prate!

:respect:
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
nece tebi pomoc lst, ovo sta radis sastrane je ok al ne tolko znacajno da ces ti s tim napunit box.

trbao bi lst glavni stem, a to kod GWSa ces tesko, vec sad ti je stabljika debela ko palac...

fino cupaj lisce iz samog vrha, ili cu ti to ja kad se vidimo...
 

desperados

Aktivan Član
03.06.2010
50
10
0
43
Ja im nebih toliko skidao listove,puno bolje raste kad se nediraju,bice ti biljke puno bolje i zahvalnije.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Joe, extra si sve smislio i odradio... sve :thumb:!
mislim samo da ti je vlaga niska, u cvjetanju bi ko i prošla, ali 30% vlage je totalno suh zrak... Za vegetaciju vlagu digni obavezno, (kako god - to nema veze) još MH kad ti dođe, tu će ludnica biti... džaba ti i vent, kad suhi vazduh cirkuliše... diži vlagu od 50-80% max. (nemoj da dodje do 80% i da je tako držiš, to je max.) na "od oka" 60% će da uživaju... Imaš varijanti kako podići vlagu, ali od 30%-50% nije dobro !!! Kasnije kad budu cvjetale, onda smanjiti vlagu na 50%, ali dok je u vegetaciji, min. 50% relativne vlažnosti zraka do 80% (u intervalima naravno) "moja komb. je na 55-65%) kad cjetaju oko 50%.
Inače extra dnevnik i fino i kvalitetno popraćen svim informacijama potrebnim ....
Za klonove je druga priča, njima mora biti vlažnije, dok ta trenutna (50%) vlaga je podobna za III fazu (cvjetanje)
Pozz svima i naletim da obiđem stare growere :icon_lol:
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
aj stavi friske slike, cujem da imas novih stvari unutra...nista se nisi pohvalio gade :D
 
29.05.2010
38
8
0
38
drugi box je u igri...1mX1mX1.4m...
temp:28-31C
vlaga:45-55%
lampa udaljena:60cm
rezim:18/6

u box ubacen jedan twilight klon (vec zakorjenjen :icon_lol:)------>zahvaljujuci kolegi groweru!! thnx bro! ;-)
i skinuto 6 klonova sa GWS-a

twilight


GWS klonovi


i kako sve skupa sad izgleda


vlagu nemrem dic na vise od 45% kad je lampa upaljena...stavio sam 4 posude s vodom...mogu i jos ali pitanje dali ce imamat veceg efekta....?

pozzz :respect:
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ooo mnogo ti je lijep taj Twighlight XD

a i kolnovi su super cjepani " ko da sam ih ja radio" XD

e sad ce to bit pun box...

samo napre! najavljujem se za degustaciju!
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
UUUUU, sad je lijepo društvance unutra. Skužio sam da je to Bjelčev Twilight klon..?? Tak ste mi fora što si klonove razmjenjujete... very coool... :)))
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
to se zovu frendovi, ja kad zovem na pljugu onda mislim ozbiljno, a ne oni koji lazno pozivaju...

imat cu jos 2 klona za podijelit...mozda ce netko biti sretan dobitnik!

nego zajebi off topic ajmo na temu.

Đo provjetri ih ponekad da imaju friskog zraka unutra

+rep za 1150w lampe XD
 
29.05.2010
38
8
0
38
hvala hvala :respect:

bjelko fala za rep :icon_wink:
svaki dan ih otvorim i naspircam malo s vodom i imaju po 6 rupa sa svake strane poklopca :icon_lol:

pozzz:sun2:
 
29.05.2010
38
8
0
38
12.06.2010. Week 4
temp:28-32C znam,vruce je,stize cool tube :icon_lol:
vlaga:40-65%
lampa udaljena:60cm
rezim:18/6
7.6.ponovno LST-rane
8.6.skinuto 6 klonova,dodan jedan twilight FEM klon i naparavljen FIM
9.6. dodano 150ml gnojiva(5ml TnT Complexa na litru vode)
stavljena kanta s vodom i rucnik,jedna strana rucnika je umocena u vodu,
a druga strana zakacena na mali dio poledjine velikog venta + 3 posude s vodom
12.6.dodano 150ml gnojiva(5ml TnT Complexa na litru vode)

br 1 sry ekipa zbog izrezanog,jbg uletio mi "netko" u kadar :icon_lol:


br 2 i br 3


br 4 i br 5 i sve skupa :icon_lol:


klonici,malo pozutili,al inace ok :sun2:



komentari? sugestije? :watchplant:

p.s. sry zbog posta za postom :icon_lol:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ako si u 3 dana dao 2 puta full dozu TNT-a,mislim da pretjeruješ!
Ja dam 1-2 full doze kroz cijeli grow,a ostalo vrtim 1/3 ili 1/2,ovisi.Hranim jednom na 7-10 dana ili svako drugo-treče zalijevanje.
Bude li problema shvatit češ o čemu pričam.Jaka je to kemija...
Inače ok za 4 tjedna:)
 
29.05.2010
38
8
0
38
malo je jaka doza bila u kratko vrijeme,u 2 dana su se zazelenile fulll... onda im nisam dao nista 4 dana i sad im svaka 4 dana dam punu dozu i za sad se one slazu s tim..:icon_lol:
zderu mrcine..XD
za 2 dana idu u velike tegle i nista dalje od hranjenja nekih 2-3 tjedna

:sun2:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Slušaj šta ti se kaže prijatelju...nebi ti bilo lijepo da ih sad popališ ko majmunčice kad trebaju bit snažne i jake,hrani ih s malo više od pola doze od preporučene i daj im finu prozračenu i bez klora vodu,pusti da odstoji,biljke izgledaju dovoljno dobro na prvi pogled pa zaključujemo da su zdrave jedino ti je minus onaj tvoj ručnik,ručnike i takve stvari nebi trebalo stavljat u boks jer se u njih jako puno bakterija zavuče i možeš si pljesan navuč a da nisi ni svjestan,vjeruj mi pošteno ih svaki put polij i vlaga če ti bit sasvim dovoljno,jedino ako ne napraviš ovlaživač ili nešto ali mani se krpa!pozz i samo polako!
 
29.05.2010
38
8
0
38
kuzim ja da je jaka ta kemija...al sve sta mi je od hesija staro je 3 god...
mozda je zbog toga koncentrat oslabio pa i tako "jaka" doza ustvari nije jaka uopce...??
za 2 dana idu u nove tegle pa niti necu vise hraniti u veg fazi...a cvjetanje cu pocet s pola doze pa pojavacavat..:icon_wink:

a vodu u kanti mjenjam svaka 2 dana i rucnik isto,mislim da nece bit problema,do sad sam to prakticiro i pokazalo se ok...vodu ne bacam,nego ju mama koristi za zaljevanje cvjeca u vrtu..lol :icon_lol:

hvala svima na savjetima i sugestijama

:respect:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.