hasis i nacini konzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Imam doma napravljen vaporizer od zarulje (220v) i mogu rec nista boljeg nema od homemade naprave... :icon_cool:

Evo kako napravit za 10-tak min;
https://www.youtube.com/watch?v=wmixODIvAtM

Sretno s pravljenjem !! :icon_wink:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush
16.05.2014
22
2
0
BLkush. Zasto to os duvat.. neces. Gluposti

Edit:
Avantura. Ti si jedan od onih pametnih, da?

Edit:
Odlicno je ovo sa zaruljom
pussy :D
ne kontam ja tebe vise nikako, os duvat, neces duvat, oces da se naduvas, pa neces da se naduvas
negdje na forumu sam vidio da je neko pokusavao rektalno "uzimati ulje" sad ne znam, koliko zelis ici u krajnost da pusis bez duvana ;)


Tamo odakle san ja se ne koriste ovako male rizle


Koristi opciju "edit"!
Mod. z&n
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Mislim da je vrijeme da ti okineš neku sliku od svoga uzgoja,svoje trave,svojega haša ...a ne ovako,ja sam ovo,ja sam ono,ja sam duvo,ja sa duvač najveći na obali.
Tema polako poprima oblik teme koja će završiti u smeću :D,ustvari...već je poprimila kao i stotine drugih.
A što se tiče Avanture i toga da je tema smiješna...i meni je bila čim sam pročitao prvi post.
No ajd',možda dječko nezna kako je najlakše...kad ono dječko poduvao ko'pol' foruma trave zajedno dosada :D
Tako bar kažeš.
Sve u svemu,tema za smeće.

:thumbsdown:
 
16.05.2014
22
2
0
Lipo je zguzvaj i baci u smeće. Boli me k.
Ja nisam postavio pitanje da bi se hvalio.
Oni koji su odgovorili hvala im, bilo je zabavno.
A ti ako si dovoljno kompetentan da odredjujes da je vrijeme za ovo ili za ono, izvoli.
A sta se tice svog uzgoja, to cu mozda i stavit ali mislim da nije prilagođeno ovoj temi.
Pitanje je ipak bilo o nacinima pusenja shita. Oni koji su pomogli jos jedanput hvala. A vama koji se nervirate zelim vam da sta prije zapalite nesto i smirite se, makar to bilo i u papiricima :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.