Heekami - Prvi pokusaj Grow domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
i Ja sam imao slićno iskustvo sa domačicom... 2 tjedna nisu proklijale. Dok na kraju nisam odustao, izvadio sjemenku, zdrobio ju, i unutra je bilo nešto ko prah., Ili je bila mrtva sjemenka, što se jako često zna događat kod domačica, ili sam ju previše natopio, tj, predugo sam je držao natopljenu, tako da je vlaga napravila svoje... Uglavnom, ako nema ništa nakon 10 dana, onda slobodno baci...
 
16.09.2011
33
2
8
48
Nijedna semenka nije proklijala tako da su sve bacene,

idem na varijantu da narucim nesto pa onda sledi nastavak, jedino sto me je ovo uzdrmalo sa samim proklijavanjem pa ne znam sta i kako ce biti kad stignu kojim nacinom ih startovati :)

Nastavak sledi....
 
16.09.2011
33
2
8
48
Zao mi je sto ovo nece biti nastavljeno,

zivot je resio da ide drugim tokom, selim se za Nemacku uskoro, odakle sam se pre par dana i vratio, tako da nisam u mogucnosti da izdvojim dovoljno vremena da makar i jedan grow odradim do kraja....

:(
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ne brini...nizozemska ti je odmah u blizini ;-)
sa razumnim cijenama i obiljem odlicnih strainova...a navodno je i frankfurtski haze jako dobar
sretno u germany i ne zaboravi nas ;-)
 
16.09.2011
33
2
8
48
Posto cu biti gore na severu, holandija mi je na 100 i neki km :),
sto se grow-a tice necu bas smeti da se zezam posto cu pokusavati da resavam trajniji ostanak :)

za vreme boravka tamo sam probao par nekih varijanti iz holandije i mogu reci da sam bio skroz odusevljen :)