Hesi Power Zyme - ima li ko iskustva sa njim

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
drugari ima li ko iskustva sa Hesijevim proizvodom Power zyme? da li je stvarno toliko dobar kamo ga reklamiraju ili je samo secerna vodice tj beskorisna mamipara?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
TNT..Super V..Power Zime.Root komplex...Bloom..F+.sve od Hesija i sve je onako kako kazu.Nema preuvelicavanja.........fucking steroidi;)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Power zime su enzimi koje koristis tokom cjelog growa,ja sam ga koristio vecu u 3 4 frowa i mogu ti rec samo fobre rijeci za njeg kao i za cjeli kit od Hessia.Enzimi ti sluze da bi biljka imala bolju apsorpciju hrane tokom uzgoja,sa tim enzimima neces niako pogrijesit.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
opa cupa je napisao(la):
TNT..Super V..Power Zime.Root komplex...Bloom..F+.sve od Hesija i sve je onako kako kazu.Nema preuvelicavanja.........fucking steroidi;)
e sad pitanje pod B.
Koliko se isplati pumpati domacicu steroidima? pogotovu regular domacicu.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
nema domaćice,šta ti je,vutra k'o vutra,i to seme je stiglo "od preko"-izgooglaj pa ćeš videti da ne postoje "balkanske sorte",barem nisu zavedene nigde.jedino što ne znaš genealogiju-s čime se ukrštala,kako je rasla itd. Zato je,umesto "no name" nazivamo "domaćica"-u smislu regular,kupljena ovde.
i naravno da se isplati da joj omogućiš što bolje uslove,kao i za svaku...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed