Vejp sa THC, HHC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.066
15.676
358
Ima npr. u jednom shopu online iz Zg gde prodaju CBD proizvode i takve stvari, verovatno ima i u drugim shopovima, ali za ovu sigurno znam jer reklamira baš HHC.. Donela mi je prijateljica vajp sa hhc-om sa konvencije u Sloveniji, a ono, nije loše, malo je "čudno" - ipak se nešto oseti :) photo_2023-09-21_07-44-54.jpg
To je taj iz Slovenije :)
Uzgred, najjača "stvar" za duvanje bili su mi kristali thc, možda je zato kolegi gore bilo toliko jako ili su mu podmetnuli dmt :)
 
Poslednja izmena:
20.03.2020
3
14
3
23
UPDATE;

Ako nekoga zanima, nabavio sam si THC-P i HHC legalno iz Hrvatske... mogu vam reći da sam više nego zadovoljan... drugačiji osjećaj high-a, ali po meni ništa slabije čak i duže drži (cca. 5-6h).
Za nešto što je legalno, svakako sam zadovoljan.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Djeluje primamljivo. Daj još koji podatak.
Jesi pušio travu prije,pa ti je ovo sada vauu. Ili si tek upao u ralje tih spojeva (THC i sl.) pa te odalami kao mene prije prije 35 godina neki dobar haš u jednom kafiću.
Ima ovdje okorjelih momaka :) baš me zanima kako to radi nekome,kojemu je malo 4 grama vutre dnevno,npr.
Da ne bi ispalo nešto ovako :)

 
19.10.2023
1
3
3
47
Pozdrav svima
Izvinjavam se ako sam pogriješio temu ali me jako zanima vaše mišljenje i iskustva sa vejpanjem "THC-a"
Danas mi je jedan poznanik pričao kako mi je prijatelj nabavio Vejp sa THC-om i pričao mi je kako se to samo uzme 3 dima i dovoljno ti je jer je baš jako.Reka mi je kada ga je prvi put uzeo povuka ah možda 11 dimova od prilike.Uglavnom to ga je držalo od ujutru do uveče u 18:00 sati.
Pitao me je da mi proda jedan veli da je super da ima dosta dimova reka mi je da je njemu trajalo 2 mjeseca čini mi se.
Sad me zanimaju sledeća pitanja a to su da li su to vještački kanabinoidi ili se pod presom uzima ulje.
Takodje mi je rekao da ima miris limuna tako da je možeš pušiti u kafiću.
Probala tri vrste. Zaista je efekat isti, mozda bolji, brzi svakako. Arome ima i ne oseca se. Jedan je velicine USB-a te sam ga nosila preko granice- bez problema.
 
30.10.2023
2
1
1
23
Niti je thc niti je slično sta :D HHC i ekipa. Pokušaj da se napravi ekstrakt koji ne spada u klasifikaciju u koju ide kanabis. Medjutim, drma jednako. Odlicna stvar za portabilnost. Možeš u crkvi “zapaliti” nitko Skuzit neće :rasta: Normalan korisnik može razvuci jednu i na mjesec dana. I dva ako vučeš samo vikendom. Meni je zadnja trajala 3 dana. :rasta:

Pogledajte prilog 475949

Pogledajte prilog 475947

Pogledajte prilog 475947Pogledajte prilog 475948Pogledajte prilog 475949Pogledajte prilog 475950
Pozz zanima me gdje si nabavio ovaj vejp

Probaću to bez svakog ako je kao taj sa slike
Gdje marucujete
Da i ja sebi,to je vrh nemoze bolje probao od druga
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
U Amsterdamu od tipa na pultu u coffe shopu. Neki ih imaju službeno na cjeniku a neki ispod pulta. Moraš pitati ako vidiš da nema na cjeniku.
 
30.10.2023
2
1
1
23
Niti je thc niti je slično sta :D HHC i ekipa. Pokušaj da se napravi ekstrakt koji ne spada u klasifikaciju u koju ide kanabis. Medjutim, drma jednako. Odlicna stvar za portabilnost. Možeš u crkvi “zapaliti” nitko Skuzit neće :rasta: Normalan korisnik može razvuci jednu i na mjesec dana. I dva ako vučeš samo vikendom. Meni je zadnja trajala 3 dana. :rasta:

Pogledajte prilog 475949

Pogledajte prilog 475947

Pogledajte prilog 475947Pogledajte prilog 475948Pogledajte prilog 475949Pogledajte prilog 475950
Pozdrav zanima me moze li se sta ovako naruciti u BiH .ko @Bizzzo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Brue

Demonijak

Aktivan Član
24.06.2022
93
337
53
29
Rjetko ko radi dostavu za ovu nasu vukojebinu jer jos nismo u eu, tako da tesko... ako nadjes alternativu javi i meni a ako ne, mozes mi se svakako javiti pa ti mogu ponijeti iz dojclanda (donosim drugarima svakako) jedan vejp i poslat ti brzom postom kad stignem u BiH. Doduse tek idem za De, pa za jedno mjesec se vracam u BiH

Jebem li ga, na telefonu sam pa ne znam kako da editujem gornji post pa cu napisati ovako sto sam zaboravio da dodam:
ako neko vec vejpa i ima mod moze koristiti cartridge na postojecem modu, samo je bitno watt-e smanjiti da ne sprzi cart (recimo ja vejpam na 40W, a cartridge ide na 5 do 7W), da ne bacate pare one njihove baterije dakle samo cartridge i zavrnuti na vejp i ajd u zdravlje ::listomahanje::
 
27.11.2023
1
0
1
49
Niti je thc niti je slično sta :D HHC i ekipa. Pokušaj da se napravi ekstrakt koji ne spada u klasifikaciju u koju ide kanabis. Medjutim, drma jednako. Odlicna stvar za portabilnost. Možeš u crkvi “zapaliti” nitko Skuzit neće :rasta: Normalan korisnik može razvuci jednu i na mjesec dana. I dva ako vučeš samo vikendom. Meni je zadnja trajala 3 dana. :rasta:

Pogledajte prilog 475949

Pogledajte prilog 475947

Pogledajte prilog 475947Pogledajte prilog 475948Pogledajte prilog 475949Pogledajte prilog 475950
Pošto si platio HHC vape i gde može da se kupi? Beograd?
 

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
71
610
83
www.hemps.garden
Ekipa samo da skrenem pažnju da je u RH HHC tretirat jednako kao THC. Ista kazna, isti zakon, isti uvjeti. Ulove te sa HHCom, kao da su te ulovili sa THCom. Da, neke trgovine u neznanju stavljaju na naše tržište.
Ovo u privitku je službeni odgovor (nisam ja slao upit, no došlo je do mene), a kako prolazi ekipa koju uhvate s tim možete guglati sami, evo prvi LINK koji google baca:
"Pritom je V. okr. samostalno i neovisno o djelovanju kriminalne grupacije, od točno neutvrđenog dana do 18. kolovoza 2022. u Zagrebu, u cilju stjecanja nepripadne materijalne dobiti, radi daljnje preprodaje kod sebe držao ukupno 2,6 kilograma kanabisa i smole kanabisa koji sadrže zabranjeni HHC."

Iako nije na meni da vodim brigu o vašem zdravlju i onome što stavljate u sebe, dajem prijateljski heads up - ne postoji službeni lab na razini EU, a čak ni šire koji ovo radi po nekim GMP regulama i slično. Ekipa doslovno kemija u manjim labosima. HHC se u biljci pojavljuje nativno u promilima, a kemija se sa procesom hidrogenacije - i neke druge namirnice u svakodnevnoj upotrebi ne vezano za ovo se dobivaju ovim putem. Zatim, ako pričamo o infuzanim cvjetovima, ide pod špricke (štrcalice), u najčešće nehigijenskim uvjetima i sl.

I opet dolazimo do suštine - a to je da zbog ilegalnosti drage nam biljke, svakakve tvrtke i shady pojedinci nalaze načina kako zaraditi novce. Da je vutra legalna, vjerojatno za HHC ne biste ni čuli :)

Za one koji žele znati više -> LINKY
 

Prilozi

  • WhatsApp Slika 2023-11-28 u 12.10.50_63679c54.jpg
    WhatsApp Slika 2023-11-28 u 12.10.50_63679c54.jpg
    171,8 KB · Pregleda: 34
  • WhatsApp Slika 2023-11-28 u 12.10.51_5666e7bb.jpg
    WhatsApp Slika 2023-11-28 u 12.10.51_5666e7bb.jpg
    80,8 KB · Pregleda: 32

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Hvala. Natipkah negdje u sredini prve stranice da se radi o supstanci koja ili je ilegalna vec ili ce tek biti. U Nizozemskoj i dalje nije regulirana. U HR je. Pokušavam googlat Srbiju, slabo nalazim službene info. I svakom slučaju, ilegala medjutim bez službenog pečata ovisno od drzave do drzave.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric
03.12.2023
2
3
3
21
Ekipa samo da skrenem pažnju da je u RH HHC tretirat jednako kao THC. Ista kazna, isti zakon, isti uvjeti. Ulove te sa HHCom, kao da su te ulovili sa THCom. Da, neke trgovine u neznanju stavljaju na naše tržište.
Ovo u privitku je službeni odgovor (nisam ja slao upit, no došlo je do mene), a kako prolazi ekipa koju uhvate s tim možete guglati sami, evo prvi LINK koji google baca:
"Pritom je V. okr. samostalno i neovisno o djelovanju kriminalne grupacije, od točno neutvrđenog dana do 18. kolovoza 2022. u Zagrebu, u cilju stjecanja nepripadne materijalne dobiti, radi daljnje preprodaje kod sebe držao ukupno 2,6 kilograma kanabisa i smole kanabisa koji sadrže zabranjeni HHC."

Iako nije na meni da vodim brigu o vašem zdravlju i onome što stavljate u sebe, dajem prijateljski heads up - ne postoji službeni lab na razini EU, a čak ni šire koji ovo radi po nekim GMP regulama i slično. Ekipa doslovno kemija u manjim labosima. HHC se u biljci pojavljuje nativno u promilima, a kemija se sa procesom hidrogenacije - i neke druge namirnice u svakodnevnoj upotrebi ne vezano za ovo se dobivaju ovim putem. Zatim, ako pričamo o infuzanim cvjetovima, ide pod špricke (štrcalice), u najčešće nehigijenskim uvjetima i sl.

I opet dolazimo do suštine - a to je da zbog ilegalnosti drage nam biljke, svakakve tvrtke i shady pojedinci nalaze načina kako zaraditi novce. Da je vutra legalna, vjerojatno za HHC ne biste ni čuli :)

Za one koji žele znati više -> LINKY
hmmmmmmm, a ja bas jucer narucio cvijetove 40% HHC sa hrv webshopa