Vejp sa THC, HHC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.07.2023
3
6
3
26
Probao sam nesto sto se zove California honey i mnogo mi se svidelo. Prvu koju sam probao je bila “bela” koja je bila preprepreukusna. Kad se nadimis kao medo si koji se namedio ☺️
Sledece je bila “crna”, jaca verzija koja je isto dobra ali za koj ukus prejaka.
Sad me zanima da li vam je to poznato i kakva su vasa iskustva?
image.jpg
 

Demonijak

Aktivan Član
24.06.2022
93
337
53
29
Ja upravo jedan cartridge zavrsio i evo vadim iz njega ostatke mazem po pljugi :joint2: ne znam sta je, al nije bilo lose, high mi je malo drukciji nego kad pusim i definitivno mu treba duze da pocne... ali kad pocne nije lose :)) jedino sto me odbija je cijena (oko 80 eura), za sta inace uzmem 10g cvijeta... pa ne znam koliko je isplativo , a naduvan sam stalno pa mi mrsko racunati :crazyd:
 
25.07.2023
3
6
3
26
Nije sve u parama, ima nešto i u praktičnosti. Ajd zapali pljugu na svadbi u crkvi recimo :rasta:
Ima istine, ali dolazimo do toga gde lagano u kaficu mozes da varis bez da se cimas
ima istine, prakticnost je veliki plus, nista se ne osjeti - cak i lijep miris ima, samo lako se i pretjera :let: treba malo vremena dok pocne, a ja do tad povuko jos 10 dimova "da budem siguran" :fuck:
svaki pocetak je tezak hahahaha ali zato kad se naviknes vidis koliko je prakticno. Primetio sam da jako lepo ide i uz rakiju tako da za svaku preporuku u koliko niste probali
 
25.07.2023
3
6
3
26
Nemoj citirati brate ako pišeš nekome dorekt iznad tebe
Srbija bajo moj, nase biljke samo stres dobijaju, inace su zdrave i legalne
 
Poslednja izmena od urednika:
04.04.2022
2
2
3
48
Probao sam nesto sto se zove California honey i mnogo mi se svidelo. Prvu koju sam probao je bila “bela” koja je bila preprepreukusna. Kad se nadimis kao medo si koji se namedio ☺️
Sledece je bila “crna”, jaca verzija koja je isto dobra ali za koj ukus prejaka.
Sad me zanima da li vam je to poznato i kakva su vasa iskustva?
Pogledajte prilog 479346
Ovo na slici nažalost nije pravi thc (delta 9) nego je delta 8 thc - imam istu, čak smo drugar i ja dobili različite ukuse... Radi ali tanko... Ta crna koju si probao (a ja nažalost nisam) bi treblo da je pravi thc vape.

HHC je kao što mu i ime kaže haha... Možda je zdrav, ali ni da pipne - povukli po pet šest dimova nas nekoliko, radilo samo ovog što ga je doneo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
14.09.2023
7
22
3
25
Pozdrav svima
Izvinjavam se ako sam pogriješio temu ali me jako zanima vaše mišljenje i iskustva sa vejpanjem "THC-a"
Danas mi je jedan poznanik pričao kako mi je prijatelj nabavio Vejp sa THC-om i pričao mi je kako se to samo uzme 3 dima i dovoljno ti je jer je baš jako.Reka mi je kada ga je prvi put uzeo povuka ah možda 11 dimova od prilike.Uglavnom to ga je držalo od ujutru do uveče u 18:00 sati.
Pitao me je da mi proda jedan veli da je super da ima dosta dimova reka mi je da je njemu trajalo 2 mjeseca čini mi se.
Sad me zanimaju sledeća pitanja a to su da li su to vještački kanabinoidi ili se pod presom uzima ulje.
Takodje mi je rekao da ima miris limuna tako da je možeš pušiti u kafiću.
Jednom probao u zivotu i nikad vise! Inace sam aktivni pusac trave to sam povukao 5cimova i ljudi moji, znaci izgubitr pamet na dva sata. Onesvestio sam se bio, izmisljao svetove, druge dimenzije bio , posecivao svemir. Haos znaci
Ljudi me budili sat vremena sa alkoholom samarali udarali (nismo smeli da zovemo hitnu) prepali se svi. Hvala Bogu proslo je i vise to nikad u moja usta, samo zeleno.
 
20.03.2020
3
14
3
23
Pozdrav, istražujem malo alternativu za THC i naišao sam na THC-P za koji kažu ;

"THCP ima duži alkilni lanac, lakše se otapa u masti te odgovara CB1 receptorima 30 puta jače nego THC. To je samo prvi korak ka ovoj novoj klasi kanabinoida."

Ove godine sam probao HHC Vape s kojim sam dosta zadovoljan, ali ne mogu nigdje naći u Hrvatskoj. Samim time me je potaklo da istražim malo dalje jer sve je više informacija o alternativama.

Zanima me zna li itko je li THC-P legalan u Hrvatskoj i je li bi imao problema kada bi naručio pošto vidim da nude dostavu u RH.
Također me zanimaju Vaša mišljenja o HHC, HHC-P, HHC-O I THC-P alternativama.

Hvala svima na odgovorima!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker