Vejp sa THC, HHC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.09.2023
1
0
1
33
U Zagrebu sam našo par dućana koji prodaju HHC. Proper stuff je jedan od njih i sa najvećom ponudom imaju nekoliko sorti i prodaju hašiš sa HHCom ali nemaju vapeove. Jedini dućan koji sam vidio da ima HHC vapeove je Zeleni cvijet i oni uglavnom prodaju samo preko Glovo jednom sam probo baš otić u dućan tolko sam se najebo dok sam ih našo cjeli dan sam izgubio jer nemaju svoj ulaz nego mora se ić kroz neku optiku i tek onda kod njih al su bili skupi pa nisam uzeo.
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.542
163
Thiaoouba Prophecy
Ne znam šta ste vidjeli u tom HCC..

Evo malo da objasnim što sam saznao kako se HCC sadržaj koristi za cvjetove i hašiš.
(Ili sličan svi znamo da i HCC vape se razlikuju od proizvođača do proizvođača tako isto i formule)

Većina vutre na ulicama EU je sada sintetičkim THC prskana..

Još prije par godina sam spominjao nešto malo o ovome, ali ne toliko.

Pojam kontaminirana marihuana je sve češći pojam zadnjih par mjeseci. Prvi put se spomenuo još prije 6-7 godina.


Otvaraju se firme za proizvodnju CBD straina. Nakon harvesta se odnose van fabrike u bunker gdje ekipa prska sa sintetičkim THC.
Taj sintetički THC se proizvodi u profesionalnom laboratoriju te uz određene proizvode se određuje njegova jačina. (Prije se nabavljalo iz Kine i čekalo 4-6mj da stigne)
Smjesa koja se proizvodi je žute boje i smrdi ko kuga. Zatim se u prskalicu (za farbanje) stavlja te se dodaje aceton i pentanol.

I pored dobre prskalice se začepi ista.
Dalje se dobija kvalitetna gas maska kroz koju idalje prolazi to sranje i duže od 20min ne možeš prskati jer te odvali moraš izać iz te sobe. Gas masku su zamjenili sa maskom i bocom za kisik na leđima kako bi se duže moglo raditi.


Nakon prskanja (prestanka rada/godišnji) se osjete posljedice kao što je bolovi u tijelu imate osjećaj da vas svaka kost boli, paranoja, 80% ljudi kao da dobiju osjećaj da mogu da vide budućnost. Nakon par mjeseci (5-6+ ovisno od osobe do osobe) osjetite da se vraćate u normalu.

Prevelike doze izazivaju narkotično delovanje, te bilo šta da tražite možete dobiti, a da se pritom osoba ne sjeća nakon djelovanja itd itd itd itd....

Posle CBD cvjetova na red dolazi hašiš koji se proizvodi na sledeći način.
CBD hašiš se miješa sa konopljinim brašnom te se opet prska sa gore spomenutim smjesama + unknown smjesama. Prostorija za pravljenje hašiša ostavlja rupe na podu jer nadgriza isti. Pod se ne može oprati ni nitro razrađivačem.

Hed kao hed je prelijepe boje i mirisa osobno sam probao u par navrata prije 4-6 godine rad je sranje barem meni radi al brzo spusti i nema jačinu kao pravi THC cvijet. Naravno zavisno od smjese i koliko se naprska. Nakon duvanja 1-3 dana imate crno ispod očiju.

Hašiš kad ga pališ rasipa se i lijepi se al ne kao pravi hašiš osjeti se brašno na prstima ali kako je sve prešano neko ko se ne razumije u hašiš ne može skontati. U rizli gori i kako da opišem brže gori i ne tako ravnomjerno. Nakon pušenja nos se začepi malo otežano disanje, imate sedativan osjećaj.
Jednom sam krenuo da otresem pepeo i spao je komadić iz rizle u pepeljaru 2 godine je bila crna mrlja u pepeljari, prokuhana voda, žica, nema šta nisam radio da operem ali nakon 2 pranja u mašini za suđe sam uspio oprati.

Čitava EU, Turska, Balkan je preplavljena sa istim sranjima.

Ne morate cvjetove ili hašiš prsksti.
Možete naprskati papir te isti stavit u rizlu sa duhanom i dobijete isto sranje samo drugo pakovanje.


Čak je i fentanil u igri.

Čuvajte se šta kupujete i od koga kupujete.
Nikog nije briga šta će vam se desit u glavi je samo novac.

Sve više i više će biti ovakvih stvari u EU i sve više se otvaraju ovakve poslovnice u EU.
Legalno pretvaraju u ilegalno.

Sadite svoju organsku vutru i nećete nikad ništa ljepše u životu duvati!

Peace!
:vutra:
 
Poslednja izmena:

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.542
163
Thiaoouba Prophecy
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and babochka